Trenutna čakalna doba na strokovni izpit

Trenutno berete:
Trenutna čakalna doba na strokovni izpit

Pridružen
18. feb 2018
Prispevki
11
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

zanima me, če je kdo v teh dneh pošiljal prijavo na strokovni izpit oziroma, če je že kdo, ki ima strokovni izpit v mesecu maju? Na forumu sem našla podatke o izpitih samo do konca aprila... Sama bom verjetno v parih dneh poslala prijavo in me zanima v kolikšen času, bo potem predviden datum izpita...Hvala za odgovore. Lp Tamara
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

zanima me, če je kdo v teh dneh pošiljal prijavo na strokovni izpit oziroma, če je že kdo, ki ima strokovni izpit v mesecu maju? Na forumu sem našla podatke o izpitih samo do konca aprila... Sama bom verjetno v parih dneh poslala prijavo in me zanima v kolikšen času, bo potem predviden datum izpita...Hvala za odgovore. Lp Tamara
Zdravo,

Meni so ravno danes odpisali iz ministrstva, da je trenutno za cakat priblizno en mesec od popolne vloge :)
 
Jaz sem v sredo (18. aprila) dobila datum, da imam strokovni izpit 9. maja. Na vrsti bom v roku treh tednov (zdi se mi kar hitro). Lp
 
Popolna prijava ;). Kaj to pomeni? Da pošlješ vseh 5 priprav, in prijavnico, in da imaš seveda zadostno število ur?
 
Popolna prijava ;). Kaj to pomeni? Da pošlješ vseh 5 priprav, in prijavnico, in da imaš seveda zadostno število ur?
Za popolno prijavo morate poslati vso potrebno dokumentacijo za strokovni izpit.


Prijava k strokovnemu izpitu


Prijava k strokovnemu izpitu pripravnikov in drugih strokovnih delavcev vključuje:
  • obrazec prijava k strokovnemu izpitu,
  • dokazilo o izobrazbi z dokazilom o pedagoški, pedagoško-andragoški oziroma specialnopedagoški izobrazbi,
  • pisno poročilo mentorja o kandidatovi usposobljenosti za samostojno opravljanje vzgojno-izobraževalnega dela,
  • dokazilo o ustreznem trajanju vzgojno-izobraževalnega dela (pogodba o zaposlitvi, pogodba o opravljanju pripravništva, pogodba o delu, dokazilo o številu ur pedagoške prakse oziroma dokazilo organizatorja neposredne aktivnosti z namenom vzgoje in izobraževanja in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti),
  • za kandidate, ki opravljajo praktične nastope, obrazec ocene praktičnih nastopov in pisne priprave za pet uspešno opravljenih praktičnih nastopov, ki jih kandidat uveljavlja za pristop k strokovnemu izpitu
  • za kandidate, ki opravljajo pisno nalogo, obrazec ocene pisne naloge ter pozitivno ocenjena pisna naloga.
Kandidat pošlje prijavo k strokovnemu izpitu z vsemi ustreznimi dokazili o izpolnjevanju pogojev za pristop k strokovnemu izpitu na naslov:
Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
Služba za razvoj kadrov v šolstvu
»Prijava na strokovni izpit«
Masarykova c. 16
1000 Ljubljana


(vir: MIZŠ, Strokovni izpit | Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, 23. 4. 2018)
 
Jaz sem dobila potrjeno prijavo 17.4., ampak še vedno čakam na datum izpita 🙄
 
Zivjo! Jaz sem oddala prijavo, 26.4. in sem danes dobila datum za opravljanje strokovnega izpita, ki bo 28.5.
Lp
 
Jaz tudi razmišljam o prijavi. Ali so kakšni roki do kdaj se lahko prijavljaš, ali se prijaviš kadarkoli in potem čakaš?
Pa še informativno me zanima koliko časa ste se pripravljale, učile vse skupaj?

Hvala!
 
Prijavo sem poslala 23. aprila, pošto sem dobila 30. aprila, strokovni imam 21. 5.
 
Pozdravljeni!
Danes sem dobila potrjeno, da izpolnjujem vse pogoje za strokovni izpit. Zanima me ali kdo ve, kakšna je trenutna čakalna doba za strokovni?
 
Pozdravljeni. Zanima me kak daugo se čaka, da ti odgovorijo za strokovni izpit? In ko odgovorijo ti dajo že datum al ti ga posljejo naknadno?
Hvala za odgovor
 
Približno en teden. Najprej pošljejo obvestilo o ustreznosti prijave, naknadno pa še datum strokovnega izpita.
 
Pozdravljeni! :)

Zanima me, če morda kdo ve, kakšna je trenutno čakalna doba. Namen se imam prijaviti nekje v začetku februarja.
Hvala za odgovor!
 
Pozdravljeni.
Zanima me, tisti kateri je že bil na izpitu kako dolgo traja izpit? Pač kako dolgo si tam notri in odgovarjaš?
Hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu