Točke (bazar)

Trenutno berete:
Točke (bazar)

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
50
Pozdravljeni,

imam 2 vprašanji:

-za izobraževanje bom letos obiskala kulturni bazar, kjer moraš 8 ur zbrati obiska,
da ti velja potrdilo za prejem točk v napredovanju. Zanima me, koliko pa
je sploh vredn obisk bazarja? Zakaj nič ne piše nikjer.. je pa zanimiv sicer, samo
vseeno me zanima.

-Drugo vprašanje pa je...morala sem vzeti dopust, da bom to sploh lahko obiskala,
ker delam v drugih oblikah z otroki, ne ravno v vrtcih.
Kako je s tem v vaših vrtcih, ministrstvo danes razpisuje izobraževanja za napredovanja
takšna, ki trajajo vsaj 2 dni skupaj po min. 4 ure in to v času naših delavnikov.
Kako to uredite v vrtcih, vzamete dopust? Greste prej iz službe ko imate izobr. seminar?

Bom vesela več različnih odgovorov tudi obiskovalcev foruma:)

Hvala in lep pozdrav!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

imam 2 vprašanji:

-za izobraževanje bom letos obiskala kulturni bazar, kjer moraš 8 ur zbrati obiska,
da ti velja potrdilo za prejem točk v napredovanju. Zanima me, koliko pa
je sploh vredn obisk bazarja? Zakaj nič ne piše nikjer.. je pa zanimiv sicer, samo
vseeno me zanima.

-Drugo vprašanje pa je...morala sem vzeti dopust, da bom to sploh lahko obiskala,
ker delam v drugih oblikah z otroki, ne ravno v vrtcih.
Kako je s tem v vaših vrtcih, ministrstvo danes razpisuje izobraževanja za napredovanja
takšna, ki trajajo vsaj 2 dni skupaj po min. 4 ure in to v času naših delavnikov.
Kako to uredite v vrtcih, vzamete dopust? Greste prej iz službe ko imate izobr. seminar?

Bom vesela več različnih odgovorov tudi obiskovalcev foruma:)

Hvala in lep pozdrav!

Vse kar je manj kot 8 ur ni točke, bazar ima 8 ur in je vreden 0,5 točke.
Kar je 16 ur je 1 točka.

Če si zaposlen v vrtcu in greš na izobraževanja se ti piše službena pot. Ne rabiš dati dopusta.

Lp.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni! Zanima me ali je vodenja strokovnega aktiva v letih od 2012 do 2022 vredno trikrat...
Odgovori
0
Ogledi
1.356
  • Članek
Kulturni bazar ja največje strokovno usposabljanje na področju kulturno-umetnostne vzgoje v...
Odgovori
0
Ogledi
42
  • Članek
Eurydice Slovenija Kulturni bazar 2024
Največje strokovno usposabljanje na področju kulturno-umetnostne vzgoje Kulturni bazar, ki ga že...
Odgovori
0
Ogledi
35
  • Članek
Vabimo vas na nacionalno medresorsko strokovno usposabljanje Kulturni bazar 2024, ki bo potekalo...
Odgovori
0
Ogledi
32
  • Članek
Eurydice Slovenija Kulturni bazar v regiji 2023
Celodnevno strokovno usposabljanje Kulturni bazar v regiji 2023, ki bo potekal 12. oktobra...
Odgovori
0
Ogledi
236
  • Članek
Eurydice Slovenija Kulturni bazar 2023
Kulturni bazar je nacionalno stičišče kulturno-umetnostne vzgoje v Sloveniji. Informacije o...
Odgovori
0
Ogledi
429

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu