Svetovalni delavec v OŠ vs SŠ

Trenutno berete:
Svetovalni delavec v OŠ vs SŠ

Prispevki
3
Pozdravljeni,
Zanimajo me mnenja in pogledi kolegov in kolegic, ki so v svoji karieri delali kot svetovalni delavci v (poln delovnik) ali kot svetovalni delavci v (poln delovnik) ter lahko torej ti dve delovni mesti primerjajo (delovnik, vrsta dela, obremenitve, pogled na dolgi rok).
Zanimajo me vaša mnenja, kakšne so prednosti/ slabosti enega in drugega delovnega mesta oziroma vaše izkušnje, katero izmed njiju vam je bilo bolj všeč in zakaj :)
Hvala za pomoč!

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

• Vprašanje
Pozdravljeni, Zanimajo me mnenja in pogledi kolegov in kolegic, ki so v svoji karieri delali kot...
Odgovori
0
Ogledi
640
Pozdravljeni. Danes sem prejela odgovor o dopolnitvi vloge za prijavo na pripravniško mesto...
Odgovori
3
Ogledi
926
Pozdravljeni! Zanima me, kdo v praksi lahko dejansko izvaja učno pomoč, dodatno strokovno...
Odgovori
0
Ogledi
973
  • Članek
Zavod RS za šolstvo začenja z izvajanjem aktivnosti na področju prenove kurikuluma za vrtce in...
Odgovori
0
Ogledi
57
  • Članek
V skladu z Zakonom o osnovni šoli in s predhodnim sklepom št. 6034-26/2022/1 z dne 17. 5. 2022...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
V skladu s koledarjem NPZ so učenci 6. in 9. razreda v letu 2022 NPZ opravljali 4., 6. in 10...
Odgovori
0
Ogledi
131
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport...
Odgovori
0
Ogledi
110

Zadnji prispevki

Na vrhu