Svetovalni delavec v OŠ vs SŠ

Trenutno berete:
Svetovalni delavec v OŠ vs SŠ

Pridružen
4. avg 2021
Prispevki
4
Pozdravljeni,
Zanimajo me mnenja in pogledi kolegov in kolegic, ki so v svoji karieri delali kot svetovalni delavci v (poln delovnik) ali kot svetovalni delavci v (poln delovnik) ter lahko torej ti dve delovni mesti primerjajo (delovnik, vrsta dela, obremenitve, pogled na dolgi rok).
Zanimajo me vaša mnenja, kakšne so prednosti/ slabosti enega in drugega delovnega mesta oziroma vaše izkušnje, katero izmed njiju vam je bilo bolj všeč in zakaj :)
Hvala za pomoč!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
501
Pozdravljeni! Trenutno delam kot svetovalna delavka v OŠ. Ponuja se mi delo profesorice...
Odgovori
0
Ogledi
718
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.071
  • Članek
Delovati je pričel svetovalni klepet za mlade na platformi projekta TRACeD, ki ga izvaja...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve...
Odgovori
0
Ogledi
281
  • Članek
Srečanje: sreda, 7. 2. ob 19:30 ZOOM: Join our Cloud HD Video Meeting H. Ferjančič...
Odgovori
0
Ogledi
69
  • Članek
Še zadnjič v letu 2023 vas čakajo “IZZIVI“. Tokrat boste poslušali eno zelo praktično usmerjeno...
Odgovori
0
Ogledi
75

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu