Svetovalni delavci - ure

Trenutno berete:
Svetovalni delavci - ure

Pridružen
30. jun 2020
Prispevki
1
Pozdravljeni,
prosim tiste, ki imate morda malce več izkušenj v vlogi svetovalnega delavca v vrtcu, da delite svoje izkušnje. Zanima me, kako vam v vrtcu štejejo izobraževanja, ki niso v času vaše delovne obveze. Kako je s sobotnimi izobraževanji? Ali se vam ure, ki jih preživite na konferencah in sestankih, ki niso v okviru vašega delovnega časa, štejejo kot nadure oziroma proste ure, ali kako drugače?
Hvala🙂
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
501
Pozdravljeni! Trenutno delam kot svetovalna delavka v OŠ. Ponuja se mi delo profesorice...
Odgovori
0
Ogledi
716
  • Članek
Delovati je pričel svetovalni klepet za mlade na platformi projekta TRACeD, ki ga izvaja...
Odgovori
0
Ogledi
142
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.069
  • Članek
Število pedagoških honorarnih delavcev na visokošolskih zavodih je bilo v opazovanem študijskem...
Odgovori
0
Ogledi
102
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
847

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu