[svetovalni delavci] Pisno poročilo mentorja in dokazilo o izobrazbi

Trenutno berete:
[svetovalni delavci] Pisno poročilo mentorja in dokazilo o izobrazbi

Pridružen
6. jun 2014
Prispevki
20
Naziv
univ. dipl. prevajalka in tolmačinja za angleški jezik in profesorica pedagogike
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
  4. Višja strokovna šola
  5. Visoka šola
Pozdrav,

mene pa zanima, če je za pisno poročilo mentorja (za svet. delavce) kakšnen obrazec ali pa mentor poročilo napiše kar na list?
Videla sem namreč, da za učitelje ta obrazec obstaja, za svet. delavce pa ga ne najdem.
Koliko mora biti to poročilo okvirno tudi dolgo? Je ena A4 stran dovolj?

Kaj pa spada pod dokazilo o delovnih izkušnjah v vzgoji in izobraževanju?
Tudi to naj bi priložila poleg prijave k strokovnemu izpitu, a ne vem, kaj to je.

Hvala! :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
517
Pozdravljeni! Trenutno delam kot svetovalna delavka v OŠ. Ponuja se mi delo profesorice...
Odgovori
0
Ogledi
746
  • Članek
Delovati je pričel svetovalni klepet za mlade na platformi projekta TRACeD, ki ga izvaja...
Odgovori
0
Ogledi
163
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.104
  • Članek
Število pedagoških honorarnih delavcev na visokošolskih zavodih je bilo v opazovanem študijskem...
Odgovori
0
Ogledi
127

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu