Študijski dopust - javno delo

Trenutno berete:
Študijski dopust - javno delo

Pridružen
8. maj 2018
Prispevki
11
Pozdravljeni. Zaposlena sem v šoli prek javnih del. Sedaj imam možnost in opravljene pogoje, da opravim strokovni izpit. Zanima me, ali me pripada študijski dopust za pripravo na strokovni izpit?
Lp, T.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zal ne pripada. Pripada ti samo nadomestilo za tisti dan, ko gres na izpit.
Je pa informacija preverjena, sem v istem zosu :)
 
Ne pripada dopust, če si preko javnih del. Jaz sem šla do ravnatelja, pa vprašala, če je kakšna opcija. Je rekel, da izrednega dopusta za to ne more dati, lahko si pa naberem ure prej, pa kasneje. Pojdite vprašat. Nimate kaj zgubiti.
 
Jaz sem pisala na Ministrstvo, če mi priprada študijski dopust, če sem v šoli zaposlena preko JD za učno pomoč. Pišite na ministrstvo, pa vam bodo odgovorili kaj in kako.

Odgovor meni iz ministrstva pa je bil tak:
Spoštovani,
po Kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja pripada dopust za pripravo na strokovni izpit samo pripravniku, tako da je odvisno od vašega delodajalca ali vam bo dal dopust ali se bo striktno držal Kolektivne pogodbe.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V Sloveniji se bo izvajal eden izmed štirih semestrov novega mednarodnega podiplomskega...
Odgovori
0
Ogledi
360
  • Članek
Evropska komisija je 15. septembra 2023 začela javno posvetovanje, da bi zbrala mnenja...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je na portalu javnih naročil objavilo javno...
Odgovori
0
Ogledi
342

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu