Študijska skupina za strokovni izpit - Nova Gorica

Prispevki
5
Naziv
učiteljica TJA
Zavod
OŠ Čepovan
Področje
Osnovna šola
Pozdravljeni,

je mogoče še kdo zainteresiran za študijsko skupino za strokovni izpit? Nameravam se prijaviti v maju, vse tri dele sem že prišla skozi in se mi zdi dobra ideja, da bi se pripravniki, ki so tudi gradivo že kolikor toliko obdelali, dobili in svoje znanje predebatirali, dopolnili, ...

LpA

Prispevki
3
Naziv
Profesorica matematike in tehnike
Zavod
študent
Področje
Osnovna šola
Pozdravljena,
jaz sem za. Ampak, da bi se dobili enkrat v maju. Mi manjka kar nekaj, da bom predelala snov.

LP

Prispevki
5
Naziv
učiteljica TJA
Zavod
OŠ Čepovan
Področje
Osnovna šola
Super! Če si že predelala en del (npr. Ustava), se lahko vseeno dobimo že med prazniki - jaz bom te dni namreč intenzivno študirala. :) Če ne pa velja za maj!

Mogoče sobotni dopoldnevi v Bevkovi knjižnici? Zbiram predloge. :)

Prispevki
3
Naziv
Zavod
študent
Področje
Osnovna šola
Tudi jaz bom za praznike bolj intenzivna :) Dejva mogoče raje rečt za 6.5 dopoldne v knjižnici? Takrat bom sigurno prišla skozi tudi slovenščino ;)

LP

Prispevki
1
Naziv
prof. slovenščine
Zavod
OŠ Nova gorica
Področje
Osnovna šola
Oooo, jst sm tudi z Goriškega konca...bi sodelovala, čeprav nisem še nič kaj veliko preddelala (imam namen sedaj med prazniki;)

Prispevki
5
Naziv
učiteljica TJA
Zavod
OŠ Čepovan
Področje
Osnovna šola
Ojla! Kar pridi! Predlagam, da se pripravimo bolj na področju Ustave RS, kaj menita? Lahko tudi kaj drugega, samo da omejimo temo, ki jo bomo skupaj utrdile. :)

Prispevki
6
Področje
Šola za otroke s posebnimi potrebami
Eno vprašanje, ki ni ravno vezano na študijsko skupino. Glede na to, da imate namen izpit opravljati v maju, ste mogoče že poslali prijavo in ste že dobili odgovor? Jaz že kar nekaj časa čakam na odgovor. Hvala in lep dan

Prispevki
3
Naziv
Zavod
študent
Področje
Osnovna šola
Ojla.
Jaz sem prijavo poslala 14.4 in sem potem odgovor dobila cez dober teden. Takrat so mi dali rok 24.maj. Tako da sem v bistvu od prijave do roka imela mesec in pol. Malo zavlacujejo se mi zdi ☺ lahko pa bos dobila posto in datum cez 14dni.

Prispevki
5
Naziv
učiteljica TJA
Zavod
OŠ Čepovan
Področje
Osnovna šola
Hojla, torej Ustava in EU sta šla lepo skozi v dveh sobotnih dopoldnevih. ;) Če je kdo za šolsko zakonodajo, lepo vabljen v goriško študijsko skupino! :)

Prispevki
4
Zdravo Goričani :) Kaj je komu mogoče ostalo kako gradivo za strokovni izpit kje doma ali na e-mailu? Lepo bi vas prosila, če bi mi lahko pomagali...tudi odkupim, če je treba :)

Nina

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Na vrhu