Eurydice Slovenija Strokovni posvet o kulturno-umetnostni vzgoji “Po jutru se dan pozna”

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Strokovni posvet o kulturno-umetnostni vzgoji “Po jutru se dan pozna”

Zavod za šport, kulturo, turizem in mladino Novo mesto vabi na 5. strokovni posvet Po jutru se dan pozna, in sicer v sredo, 25. septembra 2019, med 13. in 19.30.

Posvet je namenjen vsem, ki glasbeno umetnost vključujete ali bi jo želeli vključiti v svoje delo (ravnateljem, vzgojiteljem, učiteljem, profesorjem, koordinatorjem kulturno-umetnostne vzgoje v vzgojno-izobraževalnih in kulturnih ustanovah, glasbenim pedagogom …).

Udeležba na strokovnem usposabljanju je brezplačna, udeleženci pa lahko na svojo željo dobijo potrdilo o udeležbi. Rok za prijavo je petek, 13. september 2019.

Vir in vse informacije: Kultura ZNM.si, september 2019

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V okviru Kulturnega bazarja v regiji bo v sredo, 11. oktobra, v Gledališču Koper potekal...
Odgovori
0
Ogledi
411
  • Članek
Na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani obeležujejo 50 let študija andragogike. V...
Odgovori
0
Ogledi
339
  • Članek
V Centru za spodbujanje bralne pismenosti v Mariborski knjižnici pripravljajo strokovni posvet...
Odgovori
0
Ogledi
578
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
673
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
440
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
423
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
399

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu