Eurydice Slovenija Strokovni posvet o animiranem filmu Animirajmo!

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Strokovni posvet o animiranem filmu Animirajmo!

Zavod RS za šolstvo, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, Ministrstvo za kulturo in Cankarjev dom vabimo ravnatelje in strokovne delavce vzgojno-izobraževalnih zavodov na celodnevni strokovni posvet o animiranem filmu Animirajmo!, ki bo 1. decembra 2016 v Cankarjevem domu v Ljubljani.

Avtorji in drugi strokovnjaki bodo teoretično in praktično predstavili vsebino e-priročnika Animirajmo! Animirani film v vrtcu in šoli, ki je marca 2016 izšel pri založbi Zavoda RS za šolstvo. Domači strokovnjaki s filmsko-vzgojnega področja in ustvarjalci animiranega filma bodo po plenarnem delu predstavili posamezne tematske sklope iz priročnika (zgodovina animiranega filma, pomen animiranega filma za otroke in mladostnike, osnove filmske govorice in specifike animiranega filma itn.) ter raznovrstne praktične delavnice.

Kotizacije ni, potrebna je spletna prijava.

Vir in več informacij o posvetu: ZRSŠ, 4. 11. 2016

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani obeležujejo 50 let študija andragogike. V...
Odgovori
0
Ogledi
317
  • Članek
V Centru za spodbujanje bralne pismenosti v Mariborski knjižnici pripravljajo strokovni posvet...
Odgovori
0
Ogledi
565
  • Članek
V okviru Kulturnega bazarja v regiji bo v sredo, 11. oktobra, v Gledališču Koper potekal...
Odgovori
0
Ogledi
387
  • Članek
Zavod za šolstvo je 3. in 4. aprila 2023 organiziral XXV. strokovni posvet pomočnikov...
Odgovori
0
Ogledi
219
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
530
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
354
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
366

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu