Eurydice Slovenija Strokovni posvet mreže SUTŽO: Starejši, učenje, umetnost

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Strokovni posvet mreže SUTŽO: Starejši, učenje, umetnost

Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje (SUTŽO) prireja strokovni posvet, na katerem bodo sodelujoči skušali odgovoriti na nekatera vprašanja:

  • Zakaj in kako v današnji družbi umetnost sproža prepotrebno in bogateče nas doživljajsko učenje?
  • Ali ima v starajoči se slovenski družbi izobraževanje starejših ustrezen položaj?
  • Kakšen je pomen interkonektivnosti in mrež v izobraževanju starejših?
  • Kako umetnost vpliva na razvoj posameznika?
  • Kdaj je neko izobraževanje /ustvarjanje umetnosti družbeno angažirano in kdaj ni,
  • ter kakšen je pomen vzajemnega učenja ?

Predavatelji bodo predstavili in analizirali nekatere primere družbeno angažirane dobre prakse na področju izobraževanja, spoznavanja in ustvarjanja umetnosti.

Posvet, ki ga sofinancira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport RS, bo v četrtek, 25. april 2019, ob 14. uri v Kulturnem domu Franca Bernika, Ljubljanska 61, Domžale. Predhodne prijave so mogoče na spletnem naslovu: [email protected].

Podrobnejše informacije dobite na spletni strani SUTŽO, v vabilu in programu dogodka.

Vir: ACS, 18. 4. 2019

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani obeležujejo 50 let študija andragogike. V...
Odgovori
0
Ogledi
346
  • Članek
V Centru za spodbujanje bralne pismenosti v Mariborski knjižnici pripravljajo strokovni posvet...
Odgovori
0
Ogledi
582
  • Članek
V okviru Kulturnega bazarja v regiji bo v sredo, 11. oktobra, v Gledališču Koper potekal...
Odgovori
0
Ogledi
415
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
714
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
462
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
443
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
414

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu