Eurydice Slovenija Strokovni posvet Korona in vrtec

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Strokovni posvet Korona in vrtec

Korak za korakom organizira strokovni posvet Korona in vrtec z namenom iskanja odgovorov na izzive, s katerimi so bili v vrtcih soočeni, in z namenom refleksije praks, ki so jih v vrtcih uporabili v času bolezni Covid-19. Strokovnim in vodstvenim delavcem želijo omogočiti, da med seboj delijo izkušnje in si tako pomagajo pri nadaljnji organizaciji izvajanja vrtčevskih dejavnosti. Želijo odpreti vprašanja o tem, kako so se z epidemijo in po njej soočali v vrtcih, kateri so bili njihovi glavni izzivi in kako so jih reševali. Z organizacijo posveta želijo nuditi podporo in pomoč zaposlenim v vrtcu, da se bodo ob morebitni podobni situaciji v prihodnje še lažje znašli.


Za sodelovanje s prispevkom na strokovnem posvetu Korona in vrtec izpolnite spletni obrazec najkasneje do 30. septembra 2020.

Posvet bo potekal v četrtek, 26. novembra 2020, v dopoldanskem času. Prijava na posvet bo možna od 1. oktobra dalje. Udeležba je brezplačna, saj so določene aktivnosti financirane s strani Evropske unije preko programa Erasmus+ in s strani fundacije Open society Foundations.

Vir in več informacij: Korak za korakom, september 2020

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani obeležujejo 50 let študija andragogike. V...
Odgovori
0
Ogledi
340
  • Članek
V Centru za spodbujanje bralne pismenosti v Mariborski knjižnici pripravljajo strokovni posvet...
Odgovori
0
Ogledi
579
  • Članek
V okviru Kulturnega bazarja v regiji bo v sredo, 11. oktobra, v Gledališču Koper potekal...
Odgovori
0
Ogledi
413
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
682
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
445
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
426
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
402

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu