Strokovni izpit

Trenutno berete:
Strokovni izpit

Pridružen
5. avg 2020
Prispevki
7
Pozdravljeni.
Zanima me kako je s tem, če pridem cca 30min pred uro izpita, me spustijo notr v avlo? Ali nas zaradi Covid situacije spuščajo v avlo eden po enega?
Najlepša hvala za odgovor.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Varnostnik ti v vsakem primeru pove, če greš lahko naprej ali ne. Pogleda po seznamu, da vidi, koliko jih je že pred vrati. Če jih je preveč, reče, da počakaš zunaj.
 
Jaz sem imela zagovor 15. 40, tam sem bila 15.30. Varnostnik me je pustil čakati zunaj do 15.55. Tako da ne priporočam, da prideš kaj dosti prej, še posebej, če je zunaj mrzlo :D
 
Tudi jaz sem morala čakati pred vrati do 5 minut pred zagovorom. Zunaj na mrzlem. Ne priporočam. :P
 
Odvisno od tega, koliko jih je notri. Vsekakor tudi sama ne priporočam toliko prej, pridi 5 min. prej, kar je sigurno je sigurno. Jaz sem sicer prišla 10min. prej, pa me je takoj spustil not, je pa res, da punci pred mano je rekel, naj počaka, ker je ena že čakala pred vrati notri. Pri meni ni nihče čakal, pa zato pomoje. Samo ne zamudit, to je pomembno haha.
 
Zdravo,

ima morda, kdo ki je opravil strokovni izpit, na kupu zbrane kakšne zapiske? ... predvsem za področje predpisov VIZ :)
Hvala!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
449
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
0
Ogledi
207
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
303
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
281
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
246
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.410
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
933

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu