Strokovni izpit

Trenutno berete:
Strokovni izpit

Pridružen
17. okt 2019
Prispevki
5
Pozdravljeni.
Mogoce kdo ve, ali strokovni izpiti potekajo drug teden, glede na vse ukrepe koronavirusa??
Hvala za vse informacije
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo,
tudi mene to zanima. Datum imam namrec ze v ponedeljek.
Ali je kdo ze opravil danes kaksen klic na ministrstvo?
 
Res je - ni strkovnih do konca marca.
Vse podatke dobimo po posti v ponedeljek/torek.
 
Zdravo! Jaz bi mogla opravljat izpit ta teden, pa sem sedaj na stalnem naslovu in ne bom dobila pošte. Lahko morda kdo posreduje informacije, ko boste dobili pošto? Še posebej, če bomo dobili okvirne informacije za naprej.
Lepo bi prosila :)
 
Strokovnih izpitov do nadaljnega ne bo. O novem terminu bomo obvesceni po posti, a le 2 ali 3 dni pred izpitom.
Kdaj se bodo strokovni izpiti spet izvajali se ni znano, glede na trenutne razmere.

Navedene informacije sem dobila na MIZŠ.
 
Pravkar sem dobila posto:
Obvescajo, da strokovni izpit odpade in da je prestavljen za nedolocen cas.
Ponovna prijava na izpit ni potrebna, o novem izpitnem roku nas bodo naknadno obvestili.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
528
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.624
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu