strokovni izpit- zmeda:)

Trenutno berete:
strokovni izpit- zmeda:)

Pridružen
5. apr 2018
Prispevki
2
Pozdravljeni vsi, ki se še mučite ali pa ste se že namučili z učenjem...Sama sem malo v dilemi in bi prosila za razjasnitev. Zaključila sem študij pedagogike, pol leta sem delala v vrtcu,moja mentorica za seminarsko nalogo je bila svetovalna delavka. trenutno delam v mladinskem domu. Prijavila se bom kot svetovalna delavka. Kakšna vprašanja pa lahko pričakujem?? Učim se šolsko zakonodajo (OŠ, šol.inšpekcijo) in vse ostalo, kar nam je skupno...Ali je možno, da me bodo kaj spraševali tudi v zvezi s sedanjim delom ali vrtcem?Hmmm...Je imel kdo podoben primer?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi sama sem opravljala strokovca s področja ŠSS za OŠ in sem dobila vprašanja, ki so bolj neposredno povezana s področjem. Predlagam, da si bolje pogledaš tisti material, ki zadeva delo ŠSS v vrtcu (predvidevam); vsekakor pa ZUOPP, postopki usmerjanja ipd., dokumentacija, rokovanje s podatki, del zakonodaje, ki opredeljuje vzgojno področje ipd... Smiselno bi si bilo pogledati tudi Pravilnik o obravnavi nasilja v družini za viz ipd...
 
Pozdravljeni vsi, ki se še mučite ali pa ste se že namučili z učenjem...Sama sem malo v dilemi in bi prosila za razjasnitev. Zaključila sem študij pedagogike, pol leta sem delala v vrtcu,moja mentorica za seminarsko nalogo je bila svetovalna delavka. trenutno delam v mladinskem domu. Prijavila se bom kot svetovalna delavka. Kakšna vprašanja pa lahko pričakujem?? Učim se šolsko zakonodajo (OŠ, šol.inšpekcijo) in vse ostalo, kar nam je skupno...Ali je možno, da me bodo kaj spraševali tudi v zvezi s sedanjim delom ali vrtcem?Hmmm...Je imel kdo podoben primer?

Živjo. Tudi sama se pripravljam na opravljanje strokovnega izpita, imam pa dilemo kako se prijavit. Sem socialna pedagoginja, v vrtcu izvajam dodatno strokovno pomoč. Nekaj časa sem nekaj ur tedensko delala tudi kot svetovalna delavka. Želela sem se prijaviti s pisno nalogo, ampak sedaj ne vem več ali se lahko. Kot svetovalna delavka si namreč nisem nabrala dovolj ur, kot jih zahtevajo. V trenutni pogodbi o zaposlitvi pa je navedeno, da sem vzgojitelj za DSP. Tako, da zdaj ne vem ali mi bodo odobrili prijavo s pisno nalogo, ali bom morala opraviti nastope. Pa me zanima, ali si se ti že prijavila in dobila kakšen odgovor? Si bila v vrtcu in mladinskem domu zaposlena prav kot svetovalna delavka ali vzgojiteljica? Hvala za odgovor! Lp.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
682
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
445
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
426
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
402
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
364
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.947
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.084

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu