strokovni izpit. zbrana gradiva prosim za pomoč.

Trenutno berete:
strokovni izpit. zbrana gradiva prosim za pomoč.

Pridružen
8. jan 2020
Prispevki
8
Pozdravljeni.

Sem nova na tem področju in se nekako ne znajdem. Zato naprošam, da mi vsi, ki veste za kakšne fajn zapiske, posredujete link. od ustave, potem ureditve evropske unije potem temeljev otrokovih in človekovih pravic ter zakonodajo, ki jo je potrebno znati. Zanima me zakonodaja OSNOVNE ŠOLE.

Pregledujem že par dni forum in mi ni jasno kaj je ok in kaj ni.

Naprošam vse dobre dušice za pomoč, za gradivo, kjer je res zbrano vse. Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

 
totinimas jaz bi te kontaktirala glede strokovnega in sicer če mi predaš oziroma po dogovoru prodaš gradivo za strokovni,..sprintane strani mislim. Pa mogoče če imaš vprašanja? Ne morem te kontaktirati preko emaila, ker nimaš odprto,lp
 
Tudi mene zanima gradivo, saj ne vem kaj je pomembno, če ima kdo gradivo in ga ne poteebuje bi bila vesela vsake pomoči.
 
Nazadnje uredil moderator:
Potrebujem gradiva za strokovni izpit OŠ. Kdor je pripravljen pomagati naj me kontaktirajte na zasebno sporočilo. :)
 
18D611B2-0724-448D-B9D8-38BE68FC330C.png

Ravno nekaj casa nazaj so bili na prvi strani foruma objavleni vsi te zapiski (od osebe Sergandi) - glede na videno so super zapiski, vse je lepo razdeljeno po poglavjih in strjeno, vse kar morate znati je tam napisano 😊
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
528
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.625
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu