Strokovni izpit zasebna šola

Trenutno berete:
Strokovni izpit zasebna šola

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.841
Obnovljen prispevek uporabnika siena, ki je napisal:

Imam nekaj vprašanj glede strokovnega izpita, ker mi ni vse čisto jasno. Diplomirala sem in bi prihodnje leto rada opravila tudi strokovni izpit. Razumem, da ga ne morem opraviti takoj, ampak moram pač delati najmanj 6 mesecev v šoli.
Zadeva je zdaj taka, da jaz že poučujem več kot eno leto na zasebni šoli in bi tudi v prihodnje, če ne dobim zaposlitev na kakšni javni. A je to razlika, če delam na zasebni ali pa na javni šoli? Ali se to smatra isto in bom lahko na zasebni šoli poučevala in čez pol leta opravila strokovni izpit?

Hvala za odgovore!

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
692
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
455
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
430
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
407
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
367
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.973
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.090

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu