Strokovni izpit - zamenjava termina

Trenutno berete:
Strokovni izpit - zamenjava termina

Pridružen
9. maj 2018
Prispevki
1
Pozdravljeni, zanima me, ali je možno kakor koli vplivati na to, kdaj ti določijo termin za opravljanje strokovnega izpita? Gre namreč za to, da sem s prijavo na izpit malenkost zamudil, sedaj pa mi grozi prekinitev pogodbe na delovnem mestu, ker bom zaposlen več kot eno leto brez strokovnega izpita. Dokumentacijo bom poslal jutri, strokovni izpit bi pa moral opraviti najkasneje 31. maja.

Je možno s kom menjati termin (in ali je kdo tukaj pripravljen to storiti)?

Za vso pomoč se lepo zahvaljujem.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo, jaz sem poslala prijavo z vso dokumentacijo konec aprila, vendar datum izpita mi še niso sporočili. Če dobim termin v maju lahko zamenjava, če je to sploh možno pa ne vem :/ najboljše,da pokličeš in vprašaš :) lp
 
Hm. Jaz poznam več ljudi, ki so delali več kot eno leto brez str.izpita v šolstvu. A ni tako, da te ne smejo zaposliti za nedoločen čas brez strokovnega izpita, za določen pa te lahko... a se ni mogoče dogovoriti z vodstvom?
Jaz tudi čakam termin, sem pa poslala prejšnji teden, samo dvomim, da bom sploh dobila že maja..
 
Za kar bom napisala nisem sigurna, so mi pa ostali povedali.
Mislim, da to sploh ni problem, ker je važno da si zaposlen na tisti dan ko se prijavljaš. Tudi sama sem se na strokovni prijavila v četrtek, pogodbo pa imam do 30.6. Glede na čas v letu skoraj ne računam, da dobim datum za čas pogodbe. Mogoče konec junija, bolj verjetno julij. Pa meni tudi grozi prekinitev in najverjetneje takrat ne bom zaposlena. Baje, da moreš biti zaposlen takrat ko se prijavljaš. Srčno upam, da je tako ker če ne, bi verjetno marsikdo izvisel.
Srečno :)
 
Zdravo!
Mene pa zanima če se je kdo prijavil zdaj v zadnjem času oz.če kdo ve, koliko časa traja, da ti pošlejo datum za zagovor?
 
Ja, je možno. Jaz upam na prvi teden julija, da se še imam malo več časa za učiti.
 
Ojoj potem jaz ne bom prišla na vrsto do 15. julija. Prijavila sem se 1.junija
Je še tako, da ti pošlejo 3 tedne pred zagovorom?
 
Ojoj potem jaz ne bom prišla na vrsto do 15. julija. Prijavila sem se 1.junija
Je še tako, da ti pošlejo 3 tedne pred zagovorom?
Zagotovo še boš prišla na vrsto pred 15. julijem. Meni so rekli, da se čaka na zagovor približno 1 mesec.
 
Skrbi me, da mi bojo poslali par dni preden bom imela zagovor.
Upam da pridem res pred 15. da imam potem MIREN DOPUST 😄
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
713
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
462
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
439
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
413
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
378
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.012
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.101

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu