Strokovni izpit za VZGOJITELJA

Trenutno berete:
Strokovni izpit za VZGOJITELJA

Pridružen
16. feb 2012
Prispevki
8
Hoi! Pripravljam se na strokovni izpit. Ravno sem diplomirala s področja predšolske vzgoje in bom strokovni izpit opravljala kot vzgojiteljica. Zanima me ali moram kot vzgojiteljica znati tudi šolsko zakonodajo ali ne? Eni pravijo, da ja..spet drugi, da ne. Zanimajo me vaša mnenja..tiste, ki ste opravljale izpit kot vzgojiteljice. Zdi se mi res čudno, da bi morali znati in za vrtec in za šolo...

Hvala za vaša mnenja, LP

Maja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Predpisi - Erna Stefe: vrste programov ter kaj vse nudijo (kraksi program ne nudi hrane) kaj je...
Odgovori
0
Ogledi
1.722
Pozdravljeni, Zanimajo me splošne informacije o strokovnem izpitu. Na tem forumu se ne znajdem...
Odgovori
3
Ogledi
1.057
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
666
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
436
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
415
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
395
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
358

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu