Strokovni izpit za svetovalnega delavca

Trenutno berete:
Strokovni izpit za svetovalnega delavca

Pridružen
7. maj 2011
Prispevki
4
Pozdravljeni!


Kot svetovalna delavka sem bila zaposlena za določen čas (od 1. 2. do 31. 8. 2011). Službo sem dobila po spletu ugodnih okoliščin, brez strokovnega izpita. Takrat ni bilo primernejšega kandidata, tokrat sem imela manj sreče in "izvisela". Službo je namreč dobil drug kandidat kljub temu, da sem bila v šoli zaposlena in dosegla pričakovanja, ki so jih imeli. Vendar pustimo to...

Zdaj me zanima sledeče:
- glede na to, da se bom na izpit (očitno) prijavila kot brezposelna oseba, me zanima, kako je s plačilom? Je še vedno brezplačno?
- kdaj potekajo izpiti po poletnih počitnicah (v katerih mesecih)? Prijavila se bom v začetku septembra...
- nikjer nisem zasledila, kako je z oddajo seminarja - sama sem ga namreč že izdelala, potem pa naletela na informacjio, da ti naslov določijo, ko se prijaviš. Kako je s tem?
- zanima me še tole: poleg tega, da sem bila svetovalna delavka (na srednji poklicni šoli), sem učila tudi psihologije in bila tajnica poklicne mature... Katere zakone moram poleg tistih splošnih še pregledati?


Hvala za vašo pomoč, LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Nazadnje urejeno:
loonanai!

1. Kolikor mi je znano, je strokovni izpit brezplačen.
2. Strokovni izpiti se opravljajo od 15. septembra do 15. julija.
3. Glede seminarja predlagam, da si preberete več tukaj: http://www.mizs.gov.si/si/storitve/izobrazevanje/strokovni_izpit/
4. Glede zakonov, ki jih morate predelati kot svetovalni delavec, se raje obrnite direktno na MŠŠ, ker sedaj, ko ne boste zaposleni ne vem, katero področje vam bo pripadalo.

Kontakt:

Kristina Kaučič
tel.: (01) 400 54 62
e-pošta: [email protected]

Upam, da sem vam bil v pomoč.
 
Živjo!
Izpit je vedno brezplačen (če si zaposlen ali ne).
Strokovni izpiti se začnejo po 15. 9. Priavo lahkop pošlješ že zdaj.
Najprej se moraš prijaviti na SI, potem pa dobiš domov dopis z podatki o mentorju. Ko ga preko maila kontaktiraš, ti določi temo seminarja in poda navodila. Kako si pa vedela, kako dolg/obsežen mora biti seminar? jaz sem mentorici po pregledu literature poslala v pregled osnutek, nato pa končno verzijo, ki sem jo morala še malo dopolniti.

Lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
402
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
682
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
445
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
426
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
364
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.947
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.084

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu