Strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice

Trenutno berete:
Strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice

Pridružen
23. jan 2021
Prispevki
14
Pozdravljeni,

ker sem nova na tej strani, vas prosim za usmeritev, kje bi lahko našla pogosta vprašanja za strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice.
Že vnaprej se vam zahvaljujem 😊
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo, najbolje je da greš pod zavihek gradivo in tam najdeš super zapiske. :)
 
pod zavihkom strokovni izpit pa najdeš vprašanja po izpraševalcih :) pod vsako temo npr. ustava, zakonidaja, slo.
 
pod zavihkom strokovni izpit pa najdeš vprašanja po izpraševalcih :) pod vsako temo npr. ustava, zakonidaja, slo.
edino, kar bi še vprašala je, če so ta vprašanja kaj razčlenjena kje, glede na poklic. Se pravi pom.vzg oz vzg.pred.vzgoje, ali so pač enaka za oba poklica... Mogoče veš? 😁
 
Ponavadi je napisano tako:
opravljala sem izpit za pom. vzg/vzg./učiteljico pri tem izpraševalcu (xx)
vprašanja so:

Tako :D
Veliko sreče pri učenju in opravljanju
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
659
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
435
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
414
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
388
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
348
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.893
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.066

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu