Strokovni izpit za OZHRP

Trenutno berete:
Strokovni izpit za OZHRP

Pridružen
18. jun 2018
Prispevki
5
Pozdravljeni,
zanima me, ali je imel kateri v letovšnjem letu strokovni izpit za organizatorja prehrane in zdravstvenohigienskega režima? Prav tako me zanima, če je bolje, da poveš, da je seminarska naloga lektorirana ali ne?
Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,
zanima me, ali je imel kateri v letovšnjem letu strokovni izpit za organizatorja prehrane in zdravstvenohigienskega režima? Prav tako me zanima, če je bolje, da poveš, da je seminarska naloga lektorirana ali ne?
Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem.
Tudi mene to zanima.
Kakšne seminarske ste imeli? Temo si izbereš sam?
 
Temo seminarske naloge si izbereš sam, oz. lahko tudi z mentorjem. Pregledata in potrdita jo ravnatelj in mentor. Kakšna pa so vprašanja na izpitu pa še žal ne vem, izpit imam 29.5. Tema moje seminarske naloge je bila duševno stanje otrok sodobnega časa, povezava tudi s prehrano.
Na temo organizatorjev (vprašanj) je zapisano zelo malo.
Tudi mene zanima kakšna so vprašanja pri zakonodaji, najbrž je v ospredju Zakon o šolski prehrani.
 
Temo seminarske naloge si izbereš sam, oz. lahko tudi z mentorjem. Pregledata in potrdita jo ravnatelj in mentor. Kakšna pa so vprašanja na izpitu pa še žal ne vem, izpit imam 29.5. Tema moje seminarske naloge je bila duševno stanje otrok sodobnega časa, povezava tudi s prehrano.
Na temo organizatorjev (vprašanj) je zapisano zelo malo.
Tudi mene zanima kakšna so vprašanja pri zakonodaji, najbrž je v ospredju Zakon o šolski prehrani.
Jaz bi rada tudi opravila izpit do 15.julij, ker potem jih 2 meseca ni. Mentor tvoj je organizator prehrane na šoli kjer si nabral ure?
 
Moj mentor je bila vodja vrtca - pomočnik ravnatelja. Sem zaposlena in sem imela dovolj ur za pristop k izpitu.
 
Moj mentor je bila vodja vrtca - pomočnik ravnatelja. Sem zaposlena in sem imela dovolj ur za pristop k izpitu.
O super. Sem mislila, da more bit mentor org. Pehrane. Potem bo tudi meni lahko vodja vrtca ali pa bivša vodja prehrane (učiteljica biologije). Ur imam tudi jaz dovolj. Sedaj pa še seminarsko spisat in se začet učit. Kdaj si se prijavila na izpit, da imaš datum 29.5?
Hvala za vse info.
Kaj pa je vodja vrtca (vzgojiteljica?)
 
Ne, ni potrebno. Prijavila sem se v začetku marca. Vodja vrtca je samo pomočnik ravnatelja za vrtec, z magisterijem.
Ni kaj. Upam, da se še javi kdo z vprašanji, da nam bo malo lažje:)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
296
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.622
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu