Strokovni izpit: ure

Trenutno berete:
Strokovni izpit: ure

Pridružen
31. avg 2011
Prispevki
9
Pozdrav vsem! Imam dve vprašanji.
Pred leti sem delala na eni srednji šoli (po podjemni pogodbi), zdaj pa sem preko pogodbe zaposlena na drugem zavodu, ki se ukvarja z izobraževanjem odraslih. Na tej šoli sem pridobila mentorico in opravila nastope. Na prejšnji šoli sem preko pogodb opravila 370 ur, tu pa 600.
Saj upoštevajo skupno število ur, kajne? Po domače: da je skupaj 840 pred prijavo? Kolega mi je rekel, da bi mi znali zakomplicirati, saj tam mentorja nisem imela, vendar vsaj pri pogojih nikjer ni zapisano, da bi bil to problem. Trenutno delam na zavodu preko te pogodbe pol leta.
Še eno: kam zabeležim, kateri izpit bi rada opravljala? Ker delam z odraslimi, bi želela opraviti izpit na področju izobraževanja odraslih, ki pa, vsaj take podatke imam, tudi velja kot običajen strokovni izpit pri morebiti nadaljnji prijavi na prosto delovno mesto v šolah.
Hvala za odgovore in lep pozdrav,
Vesna
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!
Upoštevajo se ti seveda vse ure. Izpit boš pa opravljala na tistem področju, na katerem si opravljala nastope. Torej, če imaš opravljene nastope na področju izobraževanja odraslih, te bodo spraševali o tej zakonodaji.
Srečno!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
367
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
847
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
994
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
531
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
355
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
336
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu