Strokovni izpit (Štefe, Pečjak Ferlež, Štrancar) - vzgojitelj PV

Trenutno berete:
Strokovni izpit (Štefe, Pečjak Ferlež, Štrancar) - vzgojitelj PV

Pridružen
29. jun 2021
Prispevki
2
Vse tri izpraševalke so izjemno prijazne, spodbudne! Res iščejo samo znanje, pomagajo.

VPRAŠANJA
PREDPISI (dr. Erna Štefe):
1. Organi vrtca.
2. LDN.
3. Potek vpisa otroka v vrtec (kako postopa vrtec, kako komisija... ali so podatki, ki jih vrtec objavi na splet, lahko vidni?).

USTAVA (Marija Pečjak Ferlež):
Ta izpraševalka je res zelo človeška :) Sem bila prepričana, da bom mogla it še enkrat odgovarjat ustavo, pa je "spregledala, zaradi dobro odgovorjenega 1. vprašanja".

1. Ustava (1. in 2. člen - kaj predpisujeta in kaj to pomeni; SLO je pravna/demokratična R/socialna država - kaj slednje pomeni).
2. Konvencija o otrokovih pravicah.
3. EU (Svet EU - Kje ima sedež? Kateri minister nas zastopa? Kaj se je pomembnega zgodilo letos 1. junija? ----> Predsedovanje Svetu EU: Kaj pričakujejo slovenski evropski poslanci? | Novice | Evropski parlament :) )

SLOVENSKI JEZIK (Martina Štrancar):
1. Pedagoški govor.
2. Zvrsti jezika.
3. Vprašanje glede na pripravo iz področja jezika: Kako bogatimo besedni zaklad? Načela sporazumevanja. Kaj so frazemi?

Srečno! :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Vse tri izpraševalke so izjemno prijazne, spodbudne! Res iščejo samo znanje, pomagajo.

VPRAŠANJA
PREDPISI (dr. Erna Štefe):
1. Organi vrtca.
2. LDN.
3. Potek vpisa otroka v vrtec (kako postopa vrtec, kako komisija... ali so podatki, ki jih vrtec objavi na splet, lahko vidni?).

USTAVA (Marija Pečjak Ferlež):
Ta izpraševalka je res zelo človeška :) Sem bila prepričana, da bom mogla it še enkrat odgovarjat ustavo, pa je "spregledala, zaradi dobro odgovorjenega 1. vprašanja".

1. Ustava (1. in 2. člen - kaj predpisujeta in kaj to pomeni; SLO je pravna/demokratična R/socialna država - kaj slednje pomeni).
2. Konvencija o otrokovih pravicah.
3. EU (Svet EU - Kje ima sedež? Kateri minister nas zastopa? Kaj se je pomembnega zgodilo letos 1. junija? ----> Predsedovanje Svetu EU: Kaj pričakujejo slovenski evropski poslanci? | Novice | Evropski parlament :) )

SLOVENSKI JEZIK (Martina Štrancar):
1. Pedagoški govor.
2. Zvrsti jezika.
3. Vprašanje glede na pripravo iz področja jezika: Kako bogatimo besedni zaklad? Načela sporazumevanja. Kaj so frazemi?

Srečno! :)
Pozdravljeni,

čestitam za opravljen strokovni izpit!
Ker letos tudi mene čaka zagovor, bi vas prosila, če bi mi bili pripravljeni poslati gradivo za vsa tri področja?
hvala za vnaprej!
 
Pozdravljena, bi bila pripravljena poslati se meni gradivo? Cestitam iz ❤️ za opravljen izpit
 
Pozdravljena, tudi z moje strani iskrene čestitke za opravljen strokovni izpit! :) Ali bi prosim tudi meni lahko posredovali gradivo?
 
pozdravljena. čestitke za uspešno opravljen strokovni izpit:) tudi mene čaka letos, zato tudi jaz prosim za posredovano gradivo, če lahko?:)
 
Pozdravljeni,
tudi sama bi potrebovala zapiske za strokovni izpit za vzgojitelja PV. Je pripravljen kdo deliti zapiske? Hvala🙂
 
Pozdravčljeni vsi tukaj gor. Potreboval bi vašo pomoč in nasvet. Prijavljam se na strokovni izpit in bi potreboval vašo pomoč in gradivo, Mi lahko pomagate...? Hvala v naprej..Lp
 
Nazadnje uredil moderator:
Čestitke vsem. Jaz se po 10 letih odločam da grem delat strokovni izpit. Zato vas naprošam, če mi lahko posredujete gradivo. Grem pa ga opravljat za pomočnico vzgojiteljice.
Vsem lepa hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.622
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu