STROKOVNI IZPIT profesor pedagogike in andragigike

Trenutno berete:
STROKOVNI IZPIT profesor pedagogike in andragigike

Prispevki
1
Pozdravljeni,

zanima me, ali se lahko prijavim na strokovni izpit (preden magistriram, imam samo še magistrsko nalogo) če imam naziv prof. pedagogike in andragike (UNI).

Ure za strokovnega si bom pridobila z zaposilitvijo za določen čas na šoli, kot učitelj DSP.

Hvala za odgovor, Lp

Prispevki
6
zanima me kaj ste naredili v primeru, da ste bili na usposabljanju kot Pomočnik vzgojitelja za določen čas in vam je ure uspelo nabrati, nastopov pa ne zaradi prevelike odsotnosti na delovnem mestu in na koncu se odsotnosti ravnateljice, katera bi naj bila ob nastopih prisotna? Je že imel kdo takšno izkušnjo? Prosim za mnenje. hvala

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni! Prosila bi če bi katera/i želel deliti z mano primerne učne priprave za strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
88
Zelo prijetna komisija, pomagajo ter iščejo znanje. Vprašanja: -Pravni viri EU, Predsednik...
Odgovori
0
Ogledi
341
  • Vprašanje
Živjo, zanima me, ali ima kdo izkušnje s tem kako je če zaprosiš za nov datum izpita?
Odgovori
1
Ogledi
471
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 30. maj 2022 Ura izpita: 17.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
290
Izpraševalke so prijazne, iščejo znanje in po potrebi pomagajo. USTAVA (Mihelič) 1. Načelo...
Odgovori
0
Ogledi
739
Pozdraljeni, zanima me, če je kdo pristopil k strokovnemu izpitu iz madžarskega jezika. BI...
Odgovori
0
Ogledi
333
Pozdravljeni, zanima me, kako dolgo se približno čaka na datum izpita od časa prijave...
Odgovori
8
Ogledi
1.239

Zadnji prispevki

Na vrhu