Info STROKOVNI IZPIT (prijava, roki, vsebina, info ...)

Trenutno berete:
Info STROKOVNI IZPIT (prijava, roki, vsebina, info ...)

Priprave na strokovni izpit: Ali se splača plačati tudi do 500 eur za priprave?

Hvala za pomoč!
LP!

Tudi jaz sem razmišljala o teh pripravah. Na koncu sem prišla do ugotovitve, da je cena pretirana in sem se raje sama učila. Prihranek pa bom porabila za potovanja😉
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mene pa zanima kaj točno se je potrebno zdaj naučiti za strokovni izpit? Ogromno je gradiv, ful popredalčkano in nepregledno na teh forumih... za OŠ bi rabil točno gradivo, da se ne učim po nepotrebnem nekaj, kar sploh ne rabim :)

A mi lahko kdo pomaga?
 
Se pridružujem Alenovemu vprašanju.

Porabila sem že ogromno časa, pa še vedno nisem oblikovala ene same verzije zapiskov iz množice vseh.
 
Najprej preverite katalog znanj za strokovni izpit. Tam vam najbolj natančno piše kaj je potrebno znati za določeno področje.

Pod gradiva so naloženi predvsem razni zapiski, ki so jih dobronamerno delili uporabniki foruma. Težko je vsako gradivo kategorizirati, saj nimamo nadzora nad vsebino zapiskov (nekateri zapiski vsebujejo tudi več področij).

S pomočjo kataloga bi vam moralo biti lažje izluščiti snov iz zapiskov.
 
Pozdravljeni,
sem učiteljica RP in trenutno zaposlena v OPB za skrajšan delovni čas. Nabiram si še zadnje ure za prijavo na strokovni izpit.
Moje vprašanje pa je sledeče: ure si nabiram torej v OPB, kar je 16 h/teden in hkrati preko podjemne pogodbe delam tudi v vrtcu, kadar me potrebujejo za nadomescanja (imam tudi poklicni tecaj za vzgojiteljico). Sedaj pa ne vem, kako izpolniti prijavo za strokovni izpit in pod kaj naj navedem svoje delo v vrtcu, pri šoli vem, da bom navedla pod zaposlitev, pod kaj pa naj navedem delo v vrtcu?
Skušam doklicat gospo, ki je navedena na strani ministrstva za informacije, vendar se nikoli ne javi.
Hvala za pomoč.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
673
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
438
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
419
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
399
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
361
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.925
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.075

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu