Info STROKOVNI IZPIT (prijava, roki, vsebina, info ...)

Trenutno berete:
Info STROKOVNI IZPIT (prijava, roki, vsebina, info ...)

Živjo,

ta teden se prijavljam na strokovni izpit. Ali kdo ve, koliko tednov se okvirno čaka na pristop, če je prijava popolna - upam da ne 90 dni, kolikor je v pravilniku....

lp Erik
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

živjo,
jaz sem se prijavila v sredo, prejšnji teden in sem danes dobila datum za čez 14 dni :S
 
Pozdravljeni,

zanima me, ali je kakšen rok do kdaj najkasneje se je treba prijavit? Ali se je možno prijavit kadarkoli med letom in opravljat strokovni izpit?

Hvala za odg in lp. :)
 
Jaz bi pa vprašala, kdaj imajo na ministrstvu dopust oz kdaj najkasneje se lahko prijavim, če hočem narediti izpit še pred poletjem?

Lp
 
Lepo pozdravljeni vsi!
Vedno sem se imela za funkcionalno pismeno, a imam težave pri prijavi na strokovni izpit:( Se je kdo v kratkem prijavljal na izpit in je izkušnje dobil z javnimi deli? Delovne izkušnje na obrazcu vnesem kot delovno razmerje (to mi je v mail napisala tudi iz MIZŠ), ne vem pa kaj vnesem kot program in predmet oz. strokovno področje? Učna pomoč je pri vseh predmetih... Na obrazec o opravljenih nastopih pa vnesem svoj predmet in program - vrtec oz. OŠ oz. SŠ..ali kaj je mišljeno kot program?

Ker bom lovila zadnje roke pred poletjem, bom vesela, če mi pomagate z nasveti, da bo prijava popolna.
Pa lep dan vam želim!
 
Pozdravljeni.

Zanima me sledeče: ali je za vse strokovne delavce v VIZ strokovni izpit enako veljaven - ne glede na to, na kateri šoli delaš oz. opravljaš nastope (osnovna šola, vrtec, šola s prilagojenim programom ipd.)?

Si lahko npr. zaposlen v vrtcu kot pomočnik vzgojitelja, opraviš pa nastope v osnovni šoli (če si sicer po poklicu npr. učitelj slovenščine) in se šteje priznan strokovni izpit za tvojo smer in stopnjo izobrazbe?

Že vnaprej najlepša hvala za odgovore in pomoč.

Lp
 
Živijo! Mene pa zanima sledeče; do konca januarja bom imela 5 mesecev delovne dobe:) oz. pripravništva. Hospitacije in nastope sem že vse opravila. Bo to kakšna težava, glede na to, da delam v šoli zgolj 5 mesecev in ne 6?

Hvala za odgovor.
 
Sedaj (oz. kar nekaj časa že) velja zakon, da morate imeti 840 ur in ni več to po mesecih...preberite si pravilnik o strokovnem izpitu. Nekaj ur vam tudi priznajo.
 
Pozdravljeni,
mene pa zanima sledeče: dobro leto sem bila zaposlena v vrtcu, sedaj sem v šoli. Moram k prijavi za strokovni izpit dati kopije vseh pogodb o zaposlitvi ali lahko to dokazujem še kako drugače (pogodb je namreč več za določen čas)?
Hvala za odgovor.
 
Pozdrav vsem.
Lepo prosim, ne se mi smejat, ampak imam čisto banalno vprašsnje...
Jaz sem v 2016 diplomirala še po starem univerzitetnem programu in sicer iz nemščine in pedagogike.
Pred tem sem cca 9 let delala kot učitelj na osnovni šoli, med tem tudi 3 mesece kot svetovalni delavec. Potem 3 leta nisem bila v šolstvu, trenutno pa sem spet zaposlena za določen čas kot svetovalni delavec. V času te zaposlitve bi želela opraviti še strokovni izpit za svetovalne del. in me zanima, kaj pravzaprav sestavlja ta strokovni ?
Hvala, lp.
Fani
 
Pozdrav vsem.
Lepo prosim, ne se mi smejat, ampak imam čisto banalno vprašsnje...
Jaz sem v 2016 diplomirala še po starem univerzitetnem programu in sicer iz nemščine in pedagogike.
Pred tem sem cca 9 let delala kot učitelj na osnovni šoli, med tem tudi 3 mesece kot svetovalni delavec. Potem 3 leta nisem bila v šolstvu, trenutno pa sem spet zaposlena za določen čas kot svetovalni delavec. V času te zaposlitve bi želela opraviti še strokovni izpit za svetovalne del. in me zanima, kaj pravzaprav sestavlja ta strokovni ?
Hvala, lp.
Fani
Pozdravljeni, preverite to temo: Kaj moram vedeti? - Ustni del strokovnega izpita
 
Pozdravljeni.
Mene pa zanima, če lahko sploh še opravljam strokovni izpit. Diplomirala sem 2012, prirpavništvo naredila, potem sem se pa zaposlila druge in odložila strokovnega. Se lahko sedaj po toliko letih še vedno prijavim na izpit? HVala za informacije.
 
Nastope sem opravila že takrat. Prav tako imam oceno mentorja. Hvala za odgovor.
 
Pozdravljeni!
Prijava na strokovni izpit: 5 praktičnih nastopov. Koliko ur oceni mentor in koliko ravnatelj?
Priprave na strokovni izpit: Ali se splača plačati tudi do 500 eur za priprave?

Hvala za pomoč!
LP!
 
Pozdravljeni,

Prijava na strokovni izpit: 5 praktičnih nastopov. Koliko ur oceni mentor in koliko ravnatelj?
Oba sta prisotna na vseh petih nastopih.


Priprave na strokovni izpit: Ali se splača plačati tudi do 500 eur za priprave?
500 EUR??? Kdo pa to ponuja?... Ne vem, močno dvomim, da je to potrebno, sicer pa je odvisno od tega, koliko časa ste pripravljeni nameniti iskanju gradiva in predpisom.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
349
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu