Strokovni izpit - prijava in čakanje na datum opravljanja

Trenutno berete:
Strokovni izpit - prijava in čakanje na datum opravljanja

Pridružen
9. dec 2014
Prispevki
2
Naziv
učitelj športne vzgoje
Zavod
OŠ Leskovec pri Krškem
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!

Končal sem s pripravništvom na OŠ, kot učitelj športa. Sedaj me zanima koliko časa bom čakal na datum opravljanja izpita, če se prijavim v tem tednu 291. in 30.1. 2015?

Hvala za pomoč in odgovore
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo,

po moje 1 teden, da ti odgovorijo, če je prijava popolna, nato pa 1-2 tedna po tistem, bos dobil datum zagovora, ki bo verjetno cez 2 tedna.... Odvisno od guzve.... Jaz mislim, da bos v prvi polovici marca nekje prisel na vrsto...
 
Načeloma pravega odgovora ni:)
Jaz sem dobila priporočeno pošto glede popolne prijave natančno v roku 7 dneh, še v istem tednu pa datum zagovora, ki je bil natančno čez 14 dni. Tako da najhitreje v 3 tednih. In kot izgleda niso zagovori le ob sredah ampak zagotovo trikrat v tednu.
Lahko, da bo zagovor že konec februarja, če se prijaviš konec januarja.
 
Zanima me, če se prijaviš na začetku maja na strokovni izpit. Kdaj prideš na vrsto? Ali še ujameš spomladansko obdobje?
 
Tudi mene to zanima :)

Se je kdo prijavil v preteklih dveh tednih in je že dobil odgovor? Zanima me za področje OŠ.
Da bi malo vedela koliko imam časa za prijavo, da pridem še pred njihovim dopustom skozi.

Lp,
Janja
 
Živjo!

Tudi sama imam vprašanje glede datuma strokovnega izpita. Z uprave vrtca so mojo prijavnico na strokovni izpit z vso dokumentacijo poslali na ministrstvo 9.6.2015. Naj povem, da so sodelavkino dokumentacijo poslali cca. 2 dni kasneje in je že dobila odgovor oz. obvestilo z ministrstva glede datuma. Bi me moralo kaj skrbeti, glede na to, da ga jaz še vedno nisem?

Lp, Hana
 
Živjo!

Tudi sama imam vprašanje glede datuma strokovnega izpita. Z uprave vrtca so mojo prijavnico na strokovni izpit z vso dokumentacijo poslali na ministrstvo 9.6.2015. Naj povem, da so sodelavkino dokumentacijo poslali cca. 2 dni kasneje in je že dobila odgovor oz. obvestilo z ministrstva glede datuma. Bi me moralo kaj skrbeti, glede na to, da ga jaz še vedno nisem?

Lp, Hana

hej mojo so zalozili tako da poklici pa bo vse ok da jo poiscejo
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
530
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
352
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
332
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.626
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
985

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu