Strokovni izpit - pomočnik vzgojitelja predšolskih otrok

Trenutno berete:
Strokovni izpit - pomočnik vzgojitelja predšolskih otrok

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

L

Joj kokr so pohitel s prvo pošto (dva dni po prijavi), zdej na drugo še kr čakam...

Hmmm ... upam, da ti uspe še priti letos na vrsto ... jaz sem dobila danes potrditev, tudi hitro, 3 dni od prijave in sem nekako upala, da bo šlo še naprej tako ... zgleda se pol malce ustavi ... no, upam, da ne preveč ;)

Hvala ;)
 
Hmmm ... upam, da ti uspe še priti letos na vrsto ... jaz sem dobila danes potrditev, tudi hitro, 3 dni od prijave in sem nekako upala, da bo šlo še naprej tako ... zgleda se pol malce ustavi ... no, upam, da ne preveč ;)

Hvala ;)
Hvala! Sporočim ko pride datum
 
No, kot rečeno sem včeraj prejela potrditev, danes pa ... šok .... v nabiralniku že datum opravljanja.

Me kar malo stiska :/
 
Včeraj sam tudi jaz dobila potrdilo, danes pa poleg ostale pošte, nisem dobila pošte za datum strokovnega izpita. Si datum dobila že za ta mesec?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

1. Ustava (izpraševlka dr. Andreja Kurent): - veje oblasi (katere, sestava, naoge) - domnevna...
Odgovori
0
Ogledi
1.624
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
673
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
439
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
423
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
399
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
361
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.929

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu