STROKOVNI IZPIT POMOČNIK VZGOJITELJA LITERATURA

Trenutno berete:
STROKOVNI IZPIT POMOČNIK VZGOJITELJA LITERATURA

Pridružen
19. okt 2022
Prispevki
1
Pozdravljeni,
Pripravljam se za strokovni izpit za pomočnika vzgojitelja.
Na forumu se ne znajdem, me lahko prosim usmerite, kje dobiti dobro gradivo po katalogu znanja 2022 oz. 2023, vse kar najdem je po starejših katalogih znanja.
Rabila bi za Ustavo, Zakonodajo in slovenščino.
 
Pozdravljeni,

katalog znanj za ustavo je iz leta 2018, za predpise iz 2022 in slovenščino iz 2021: Katalogi znanj za strokovni izpit

Pod Gradiva imate kategorije zapiskov, ki so jih naložili uporabniki. Najbolje, da greste po katalogih znanj in si uredite zapiske, ki vam odgovarjajo. Pri ustavi in slovenščini se veliko ne spreminja. Zakonodajo si preverite s pomočjo strani PIS ali drugih alternativnih strani.
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

1. Ustava (izpraševlka dr. Andreja Kurent): - veje oblasi (katere, sestava, naoge) - domnevna...
Odgovori
0
Ogledi
1.529
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
523
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
326
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
293
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.612

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu