Strokovni izpit novi ukrepi

Trenutno berete:
Strokovni izpit novi ukrepi

Pridružen
31. avg 2020
Prispevki
3
Lep pozdrav,
Zanima me ali je kdo zasledil če novi ukrepi sklenjeni danes vključujejo tudi omejitev izvajanja strokovnih izpitov za naslednje tedne?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hejla, kako dolgo pa ste čakali na pošto za datum? Od dne, ko so vam sporočili, da imate popolno prijavo..? jo nameravam ravno ta teden poslati :)
 
Jaz sem prvi datum izpita imela 1.4., potem pa je bila razglašena epidemija, so mi rekli da se prestavi za 1 teden.. na koncu sem imela izpit 26. maja.. obvestili so me pa 4 dni prej. Samo povem..
Držim pesti za vas, vso srečo !
 
Hejla, kako dolgo pa ste čakali na pošto za datum? Od dne, ko so vam sporočili, da imate popolno prijavo..? jo nameravam ravno ta teden poslati :)

Hej, js sem 14.10 dobila, da imam popolno prijavo, 16.10 pa sem že dobila datum in sicer 5.11😊 Ne vem kako pa poteka v sedanjih razmerah, ampak verjetno tudi tako hitro, razen pri opredelitvi datuma bojo verjetno težave
 
Jaz sem prvi datum izpita imela 1.4., potem pa je bila razglašena epidemija, so mi rekli da se prestavi za 1 teden.. na koncu sem imela izpit 26. maja.. obvestili so me pa 4 dni prej. Samo povem..
Držim pesti za vas, vso srečo !
Lahko bi vsaj malo prej obvestili, ampak okej najlepša hvala za informacijo 😊
 
hmm okej, hvala vsem za odgovore :) upam, da pridem vsaj nekje v prvi polovici decembra na vrsto :) kolk časa kaj ste si pa vzeli za učenje? meni se zdi tega ogroomnooo
 
Zdravo. Jaz sem pisala na ministrstvo za datum 5. 11. in so mi odgovorili da je odpovedano in bomo o vsem obveščeni po elektronski ali navadni pošti.
 
Jaz sem tudi imela datum 5. 11. So me danes klicali. Izpiti so odpovedani do umiritev razmer.
 
Hjoj ja sedaj je res stanje tako, da je bilo pričakovati. Jaz pa imam termin 10.11.. Bom tudi vseeno vprašala kako in kaj. Upamo, da bo čimprej mimo🙌
 
Uradni odgovor na moj mail iz ministrstva (datum izpita imam 10.11.20)
Spoštovani,
v tem tednu smo izpite odpovedali, po zadnjih navodilih pa odpovedujemo tudi izpitne roke za prvi teden novembra. Vaš izpitni rok v tem trenutku še ostaja, vas bomo pa o morebitni odpovedi pravočasno obvestili na ta e-naslov.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
659
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
435
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
414
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
388
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
347
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.891
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.065

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu