Strokovni izpit novi ukrepi

Trenutno berete:
Strokovni izpit novi ukrepi

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Meni niso nič. Mislim, da se nekako do jutri odločajo o vseh teh zadevah kar se tiče šolanja in vsega povezanega.
 
Meni tut se nic. Ampak dvomim da bojo izvajali.. glede na to da se ukrepi ne rahljajo in tudi bolnikov je vse vec..
 
Niti meni, jaz pa vseeno mislim, da bo oziroma se trudijo po svojih najboljših močeh. Mene že daje panika, več kot se učim manj znam...
 
Hjoj niti ne pravi. Jaz sem komaj do ustave prišla danes in se mi meša 😱😱 mi manjkata tista dva tedna, kaj sem bila bolana 😥
 
Oh joj, to pa jaz pri tej temu tudi nimam 🙈 ustava mi najbolj ne diši in tudi mislim, da je tukaj toliko nepotrebnega za vedet. Osnovne stvari itak, ampak to pa je preveč. Pač za naš poklic. 🤨
 
Ja meni je bila nekak lažja, lažje sem si zapomnila. Nekatere stvari so mi bile poznane z dela in mogoče zato. Pravo pa mi nikoli ni bilo najbolj všeč 😱
Tako je, smo si različni. Enim gre bolje neka stvar, drugim pa druga ;)
Upam, da nam uspe. V prvo 🙌😉
 
Ker mi tale strokovni in cakanje na obvestilo, ali se bo izvedel ali ne, ne da miru, sem poklicala na ministrstvo in vprasala kako in kaj za naslednji teden. Gospa je rekla, da se se niso odlocili. Bomo pa do konca tedna (se pravi jutri) obvesceni, ali izpiti bodo ali jih pa bodo odpovedali in prestavili..
Želim vam lep dan in veliko motivacije za ucenje 😊
 
Ker mi tale strokovni in cakanje na obvestilo, ali se bo izvedel ali ne, ne da miru, sem poklicala na ministrstvo in vprasala kako in kaj za naslednji teden. Gospa je rekla, da se se niso odlocili. Bomo pa do konca tedna (se pravi jutri) obvesceni, ali izpiti bodo ali jih pa bodo odpovedali in prestavili..
Želim vam lep dan in veliko motivacije za ucenje 😊
Hvala
 
Hvala za informacije! Verjamem, da jim na ministrstvu sedaj ni lahko.
Tudi jaz vam želim prijetno učenje :) še vredu, da je grdo vreme ;)
 
Hej :) So vam že kaj javili glede izvedbe strokovnih izpitov naslednji teden? Na kaj se vi bolj nagibate, da bodo ali ne?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
722
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
466
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
448
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
417
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
383
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.043
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.109

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu