Strokovni izpit novi ukrepi

Trenutno berete:
Strokovni izpit novi ukrepi

Bomo videli kako bo naprej. Jaz pa si bom mogla prestavit termin, sem zbolela in sploh nisem sposobna, da bi se lahko učila. Mogoče ve katera ali potrebuješ za novi termin zdravniško potrdilo ali pa kaj? Bom tak vprasala kako je s tem. Upam, da to čimprej mine ! 🙌
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Bomo videli kako bo naprej. Jaz pa si bom mogla prestavit termin, sem zbolela in sploh nisem sposobna, da bi se lahko učila. Mogoče ve katera ali potrebuješ za novi termin zdravniško potrdilo ali pa kaj? Bom tak vprasala kako je s tem. Upam, da to čimprej mine ! 🙌
Ja potrebuješ zdravniško opravičilo,da ti prestavijo datum strokovca
 
Zdravo.
Sama sm poslala prijavo 16.10, potrditev sem dobila 22.10, na datum pa še čakam. Lp
 
Jaz sem se prijavila 23.10, potrditev sem dobila 26.10 (ekspresno :) ), na datum pa se cakam.. predvidevam, da bomo glede na razmere na datume cakale se en cas 😉
 
Tudi jaz sem prijavo poslala 20.10. in ne vem, ali naj sploh pricakujem v novembru datum ali ne... So vam kaj rekli, da bodo najprej rešili vse tiste, katerim so sedaj v dveh tednih datum odpovedali?
 
Uu, to pa je hitro. A si ze vse predelala? Meni grejo zdaj te podaljsane pocitnice rees na roko hehe.
Ah, kje, še en lep del me čaka :) teh dodatnih 5 prostih dni pride res zelo prav, se strinjam :) mi je pa ravnateljica rekla, da je vprašanje, če bom prišla novembra na vrsto, glede na trenutno stanje.. dodatni dnevi za učenje me ne motijo, čeprav bi se pa po drugi strani vseeno tega rada čim prej rešila ;)
 
Ah, kje, še en lep del me čaka :) teh dodatnih 5 prostih dni pride res zelo prav, se strinjam :) mi je pa ravnateljica rekla, da je vprašanje, če bom prišla novembra na vrsto, glede na trenutno stanje.. dodatni dnevi za učenje me ne motijo, čeprav bi se pa po drugi strani vseeno tega rada čim prej rešila ;)
Ja, verjamem. Tudi jaz.. sem pa danes poslala prijavo.

Tistim, ki imate datume za naslednji teden, so ze kaj sporocili glede izvajanje?
 
Mene so včeraj klicali, da se še odločajo ali bodo ali ne in da javijo v roku par dni. Pa mail sem mogla dat, da me tja obvestijo. Tako da nevemo kako bo...
 
Po moje bolj k premestitivi, ker me drugače po moje nebi klicali. Nevem. Sicer meni bi mogoče prišel prav kakšen dodaten teden učenja, ker sem bila dva tedna bolana in mi je sedaj malo zmanjkalo. :( drugače pa komaj čakam, da to rešim 🙌
 
Po moje bolj k premestitivi, ker me drugače po moje nebi klicali. Nevem. Sicer meni bi mogoče prišel prav kakšen dodaten teden učenja, ker sem bila dva tedna bolana in mi je sedaj malo zmanjkalo. :( drugače pa komaj čakam, da to rešim 🙌

Hvala za odgovor. Sva na podobnem, tudi jaz se ne bi branila tedna več za učenje.. ma je tisti občutek kdaj bo tega konec, če odpade smo na vrsti šele čez nekaj tednov, ker bodo pred nami tisti, ki imajo že odpovedano? in še organizacija dela v službi, ne vem kako imate vi organizirano (jaz sem v vrtcu), osebno trenutno rabim študijski dopust in mi je že nerodno pri vodstvu: ja bi rabila študijski dopust, ma, če odpovejo bi rada delala itd. Pa na trenutno situacijo se mi zdi, da jutri javim vodji, da mi piše raje čakanje na delo, da si ne zapravim vsega dopusta za nič :(
 
Živjo, tudi mene so včeraj klicali. Sem dala mail da mi jutri sporočijo ali odpade. Če nič ne napišejo pomeni da datum ostane, 10. 11. :)
lep pozdrav
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.618
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu