Strokovni izpit kot pom. vzg. - velja v šolstvu?

Trenutno berete:
Strokovni izpit kot pom. vzg. - velja v šolstvu?

Pridružen
8. mar 2013
Prispevki
2
Živjo,

Zanima me, ali mi strokovni izpit opravljan v vlogi pomočnice vzgojiteljice velja tudi , če dobim službo v šoli (kot učiteljica predmetnega pouka) ali ga moram ponovno opravljati?

Hvala in LP,
Melly
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: strokovni izpit kot pom. vzg. - velja v šolstvu?

Pozdravljeni!
Zanima me podobno vprašanje. Imam izobrazbo za pomočnico in vzgojiteljico, zato sem se na razpisu za volentersko pripravništvo prijavila za oboje. Če dobim pripravništvo za pomočnico za 6 mesecev, ali lahko po tej dobi opravljam strokovni izpit le za pomočnico ali lahko tudi za vzgojiteljico, ter ali mi strokovni izpit pomočnice velja tudi, če se želim zaposliti kot vzgojiteljica?
 
Odg: strokovni izpit kot pom. vzg. - velja v šolstvu?

Uporabnik pinguxs je napisal:
Pozdravljeni!
Zanima me podobno vprašanje. Imam izobrazbo za pomočnico in vzgojiteljico, zato sem se na razpisu za volentersko pripravništvo prijavila za oboje. Če dobim pripravništvo za pomočnico za 6 mesecev, ali lahko po tej dobi opravljam strokovni izpit le za pomočnico ali lahko tudi za vzgojiteljico, ter ali mi strokovni izpit pomočnice velja tudi, če se želim zaposliti kot vzgojiteljica?
Strokovni izpit opravljate za področje, kjer ste opravljali pripravništvo oz. iz katerega področja ste poslali priprave. Opravljen strokovni izpit pa vam velja za področje vzgoje in izobraževanja.
 
Pozdravljeni,

Sem univ. dipl. prof sociologije in pedagogike. Če prav razumem: če se zaposlim kot npr. pomočnica vzgojiteljice, učiteljica v podaljšanem bivanju, ali na kakšnem podobnem delovnem mestu v VIZ, se mi to obdobje zaposlitve prizna v tistih 6 mesecev delovnih izkušenj, ki so potrebne za prijavo na strokovni izpit?

LP
 
Hvala. Se pravi, da ni potrebno biti zaposlen na točno tisti strokovni poziciji, iz katere si diplomiral?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
445
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
682
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
426
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
402
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
364
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.948
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.084

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu