Strokovni izpit / knjižničar na srednji šoli

Trenutno berete:
Strokovni izpit / knjižničar na srednji šoli

Pridružen
26. sep 2018
Prispevki
1
Tisti ki ste pisali to pisno nalogo.... kakšen obseg ste imeli, očitno so pravila glede tega precej ohlapna oz. je odvisno od mentorja in ravnatelja, ki jo ocenjujeta.

Delala bom izpit kot bibliotekar v srednji šoli... sklepam,da to pomeni, da moram poznat srednješolsko zakonodajo...ostalo pa le kar je splošno? V tej poplavi zapiskov in informacij sem se kar malo izgubila.

Ima morda kdo kakšno informacijo/izkušnjo več glede tega in bi jo delil z mano?:)

Hvala in Lp, Mojca
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Delala bom izpit kot bibliotekar v srednji šoli... sklepam,da to pomeni, da moram poznat srednješolsko zakonodajo...ostalo pa le kar je splošno? V tej poplavi zapiskov in informacij sem se kar malo izgubila.
Glede predpisov bi rekel področje srednje šole + splošna zakonodaja (ne glede na področje). Več o tem tukaj: Ustni del strokovnega izpita
 
Pozdravljena,

jaz sem napisala pisno nalogo na 20 straneh, samo teorija, pa je bilo za mentorico dovolj, zdaj pa čakam datum izpita. Temo sem si sama izbrala. Strokovnega bom delala kot svetovalna delavka na srednji šoli. In se sprašujem, če moram naštudirati tudi vsa področja gimnazij :/
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
531
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
355
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
367
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
336
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.628
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
991

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu