Strokovni izpit - jesen 2018

Trenutno berete:
Strokovni izpit - jesen 2018

Pridružen
9. apr 2018
Prispevki
4
Živjo, zanima me, ali je kdo, ki se je na strokovni izpit prijavil pred poletnim dopustom in ni prišel na vrsto, mogoče že prejel datum za jesensko opravljanje strokovnega izpita. Hvala. Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hej. Tudi jaz sem poslala pred počitnicami in še nisem prejela nobenega datuma, samo odgovor v zvezi s poslano dokumentacijo.
 
Ojla. Tudi sama še nisem prejela datuma, oddala pred poletnimi počitnicami. Lp
 
Jaz tudi še čakam datum. V telefonskem pogovoru mi je gospa rekla, da naj pričakujem datum kmalu po 15. septembru. Računam, da dobim vabilo tekom naslednjega tedna. Kako ste z učenjem?
 
Jaz tudi še čakam datum. V telefonskem pogovoru mi je gospa rekla, da naj pričakujem datum kmalu po 15. septembru. Računam, da dobim vabilo tekom naslednjega tedna. Kako ste z učenjem?
Ojla. S katerim dnem so ti potrdili prijavo? Meni 6.6., mam pa za srednjo šolo, svetovalna služba. Slovenščino predelala junija, sedaj pa počasi ostalo. Prava motivacija za učenje bo, ko prejem datum 😉. Lp
 
Meni so potrdili prijavo z 2.7.
Tebi so s 6.6.? Pa ti ni uspelo pred počitnicami dobiti zagovora? :/
 
Jaz sem dobila potrditev prijave 14.6., za področje izobraževanja odraslih. Nisem še dobila obvestila o datumu.

lp
 
Meni so potrdili 6.7., po telefonu pa so mi že pred tem povedali, da če bom takrat poslala, da bom na vrsti ob koncu septembra oz. vzačetku oktobra. Kar upam, da bo res zaradi mojega tempa učenja. :)
 
Meni so potrdili 6.7., po telefonu pa so mi že pred tem povedali, da če bom takrat poslala, da bom na vrsti ob koncu septembra oz. vzačetku oktobra. Kar upam, da bo res zaradi mojega tempa učenja. :)
Petra, ali si opravljala pripravništvo na OŠ?
 
uff potem je kar gužva.
Tisti, ki se učite za OŠ me zanima kako je glede zakonodaje, sedaj ko se je kar nekaj stvari spremenilo. Kje ste dobili novejše zapiske..kar na ministrstvu?
 
Ojla. Danes prejela pošto, strokovni izpit imam 19.9.2018. Lp
 
Živjo, jaz gledam objave datumov na tem forumu in vidim, da so nekateri, ki so dobili potrditev prijave za mano (jaz sem jo dobila 14.6), že na seznamu, torej že imajo datum. Je to možno? Jaz pa še nisem dobila pošte. Je možno, da se je kje izgubila? Ali je to odvisno od področja, na katerem delaš strokovnega?

Hvala in lp.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
349
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu