Strokovni izpit in javna dela

Trenutno berete:
Strokovni izpit in javna dela

Nzk :) Res super, da obstaja saj ta možnost in sploh bi blo super, da bi že decembra šeu razpis. Mogoče več koliko krat na leto objavijo razpis za javna dela? Aha, za ta nov zakon pa nisem vedla. Se bo treba pozanimati. Verjetno bi se morali obrniti na ministrstvo?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Lani je bil decembra.Ravnateljica je meni rekla,da bi lahko prišla januarja delat preko javnih del,tako se lahko verjetno tudi letos pričakuje konec leta...Jaz tudi mislim da v urah,glede na to da je nov pravilnik.
 
Super, da si se na nek način že dogovorila in boš imela priložnost za delo. Upam, da meni tudi uspe. Verjetno rajši vzamejo nekoga za določen čas, če bi delal pri njih preko javnih del ne?

Drugače pa hvala za vse informacije :)
 
@Sely, še to, ali si se z ravnateljico dogovorila o tem preko razpisa, ki je bil objavljen za prosto delovno mesto ali kako drugače?
 
Preko javnih del je tako, da lahko delaš le enkrat in za leto dni. Danes bom skušala kontaktirati z eno kolegico, ki je delala preko javnih del v šolstvu. Ko kaj izvem sporočim, saj to bodo informacije iz prve roke.
 
Sem govorila z njo. Leto dni moraš biti prijavljen in to neprekinjeno. Razpis je nekje v sredini novembra pa do začetka decembra. Če se ti leto dni izteče npr. januarja, padeš ven. So pa ponovni razpisi nekje v maju, juniju. Ni nujno, da te takoj vzamejo, čimbolj moraš "gnjaviti" svetovalki, da te predlaga. Ker je bil takrat pogoj 6 mesecev za OŠ (vzgojitelji imate v vrtcu mislim da 4 - sedaj so tako ure, kot smo že rekli OŠ - 84O, pa Vrtci - 420 če se ne motim), se je po šestih mesecih prijavila na strokovni izpit. Na šoli si je izbrala mentorja in opravila 5 nastopov, ki so pogoj za strokovnega. Imela pa je "učno pomoč", prav tako pa je počela še vse ostale stvari....praktično je bila "deklica za vse"...
 
A ve mogoče kdo, če pridejo v poštev le javna delav tvoji občini al kako? Npr. če sem iz Celja, lahko opravljam javna dela v Šenjurju?
Sicer pa mi je svetovalka na ZRSZ povedala, da bom zelo težko prišla v poštev za javna dela, ker imam končan fax oz. 7 stopnjo izobrazbe (ker kao v 'moji' občini ni razpisov za to stopnjo izobrazbe).
 
Zdravo!

Zanima me, če mogoče kateri od vas ve oz. je mogoče zasledil v katerih vrtcih in iz katerega kraja (okolica Ljubljane, Kranja) napotujejo za pomočnike vzgojiteljev preko javnih del?

Za vasko informacijo bi vam bila zelo hvaležna :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.616
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu