Strokovni izpit in diplomiranje

Trenutno berete:
Strokovni izpit in diplomiranje

Pridružen
30. sep 2020
Prispevki
5
Pozdravljeni,

končala sem srednjo šolo za predšolsko vzgojo, trenutno pa sem v zaključni fazi pisanja diplomske naloge, prav tako iz predšolske vzgoje. V tem času se mi je odprla možnost dela v vrtcu. Zanima me kako je v tem primeru s strokovnim izpitom? Ali ga grem lahko zdaj delat strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice in ali ta potem velja tudi po diplomiranju ali ga moram it takrat ponovno delat?
Upam, da sem razumljivo napisala.

Že vnaprej se vam vsem zahvaljujem za odgovore in informacije,
Ksenja
 
Zdravo

Super, pojdite delat in po parih mesecih lahko opravite strokovni za pomočnico (ne vem na pamet koliko ur je potrebnih) . Pa tri nastope je potrebno še naredit. So lažja vprašanja kot če bi šli po diplomi kot vzgojiteljica. In velja potem tudi naprej, tako da ne rabite po diplomi še enkrat :)

Lp
 
Podpri 0
Super, hvala za odgovor! Kar nekaj ur sem že nabrala, tako da bom veliko prej prišla do strokovnega izpita kot pomočnica (560 ur) kot pa diplomirana vzgojiteljica (840 ur).
Še enkrat hvala za odgovor!
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
684
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
449
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
427
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
405
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
367
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.960
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.088

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu