strokovni izpit 10. februarja 2020

Trenutno berete:
strokovni izpit 10. februarja 2020

Pridružen
23. jan 2020
Prispevki
10
Pozdravljeni,

V ponedeljek imam strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice. Izpitna komisija je izpraševalka za predpise: Marjetka Brank; izpraševalka za ustavno ureditev: Natalija Pogorevc in izpraševalka za slovenski jezik : mag. Vesna Žnidar Kadunc. Zanima me če ima kdo še ta dan pri tej komisiji izpit ter seveda bi ostale prosila naj mi napišejo če je kdo imel izkušnjo z katero izmed njih in kako so? Prijazne? Pomagajo? Zelo me je strah in vse snovi mešam že.

Lep pozdrav!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Nazadnje uredil moderator:
Pozdravljena
Zasledil sem ,da si imela pred kratkim strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice.Ta težka izkušnja še čaka tudi mene.Trenutno opravljam nastope v vrtcu.Prosil bi, če mi lahko poveš kako dolgo si čakala ,da so ti določili datum zagovora od prijave na izpit?Ali imaš mogoče vprašanja (in odgovore) ,ki jih je potrebno vedet na zagovoru? Kako ti določijo izpraševalce,ali ti javijo ali si moraš kje sam poiskati?
Zelo bi ti bil hvaležen za pomoč,ker me je izpita strah:oops:
HVALA
Erik
 
Pozdravljena
Zasledil sem ,da si imela pred kratkim strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice.Ta težka izkušnja še čaka tudi mene.Trenutno opravljam nastope v vrtcu.Prosil bi, če mi lahko poveš kako dolgo si čakala ,da so ti določili datum zagovora od prijave na izpit?Ali imaš mogoče vprašanja (in odgovore) ,ki jih je potrebno vedet na zagovoru? Kako ti določijo izpraševalce,ali ti javijo ali si moraš kje sam poiskati?
Zelo bi ti bil hvaležen za pomoč,ker me je izpita strah:oops:
HVALA
Erik
Pozdravljen, ja sem opravljala, vendar nisem naredila še imam zdaj v ponedeljek spet. Od kaj sem se prijavila pa do zagovora je minilo natanko mesec dni. Predlagam ti da daš priprave lektorirat, kajti če nekaj ni prav te vprašajo kaj pa zakaj in kaj bi moralo biti. Pošlješ prijavo z pripravami, prijavnico najdeš na strani ministerstva za šolstvo. Od prijave do naslednjega njihovega odgovora mineta kvečjemu 3 dni, kjer ti popljejo povratno informacijo če je vse vredu z prijavo ter da ti bodo javili datum izpita. Naslednje pismo je kateri so tvoji izpraševalci, kje je izpit ter ob kateri uri je. Vnašem primeru tudi dodatni napotki zaradi korone virusa. Prijavila sem se 10 januarja, 10 februarja pa sem že imela datum. Vendar menim da ti neboš več prišel na vrsto do septembra ko spet pričnejo z strokovnimi, namreč od junija do septembra jih ne izvajajo. Gradivo iz katerega se učim sem najdla na tem spletnem mestu toraj mlad učitelj. drugega gradiva nimam, ko boš dobil imela izpraševalcev poglej na tem forumu vprašanja ki jih pišejo drugi ko so opravljali že izpit, dejansko dajajo ista vprašanja, vsaj v našem primeru so. Razlog da jaz nisem naredila pa je bil ker sem imela velike osebne težave in hudi strah in se je zgodilo kar sem se najbolj bala da sem dobila prazno glavo kod da se sploh nebi učila.
Upam da sem ti kaj pomagala.
 
Hvala za informacije.Tudi mene je zelo strah izpita,saj imam veliko tremo pri vpraševanju ,kar se mi je dogajalo tudi v šoli.Me pa zanima kakšne priprave moram poslat na komisijo?Ali je možno ,da mi pošlješ v pogled tvojo,da vidim kako moram to sploh napisati.Vem,da veliko prosim ampak bi mi bilo to v veliko pomoč.:)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.616
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu