Status / pedagoška pogodba

Trenutno berete:
Status / pedagoška pogodba

Pridružen
17. jun 2012
Prispevki
7
Študiram srednješolsko zakonodajo ... da zraven švicam, ne bom govorila ... :?

Zanima me, ali kdo ve, kakšna je razlika med pedagoško pogodbo in različnimi statusi dijakov. Pogoje za pridobitev statusov poznam, kaj pa za pridobitev pedagoške pogodbe. Kdaj se dobi ena, kdaj druga ... ??? :?:

Hvala.
LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
237
  • Članek
Slovenski šolski muzej vabi k ogledu brošure Pedagoška dejavnost 2023/2024, na interaktivno...
Odgovori
0
Ogledi
573
  • Članek
Vabljeni, da prelistate brošuro pedagoških programov za šolsko leto 2023/2024, ki jih skrbno...
Odgovori
0
Ogledi
458
Pozdravljeni? Je tu mogoče kdo, ki hodi na pedagogiko v Koper? Zanima me predvsem kakšni so...
Odgovori
0
Ogledi
768
  • Članek
Učitelji vseh predmetnih področji (starost učencev in dijakov 11-18), vključno z učitelji...
Odgovori
0
Ogledi
467
  • Članek
Učitelji vseh predmetnih področji (starost učencev in dijakov 11-18), vključno z učitelji...
Odgovori
0
Ogledi
328
Pozdravljeni. Leta 2020 sem dobila pripravništvo v vrtcu, zaključilo se mi je decembra istega...
Odgovori
0
Ogledi
1.023

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu