Srednješolska zakonodaja - zapiski

Trenutno berete:
Srednješolska zakonodaja - zapiski

Pridružen
6. apr 2022
Prispevki
1
Pozdravljeni.

Bi bil kdo pripravljen deliti z menoj novejšo srednješolsko zakonodajo za strokovni izpit? Na forumu so zapiski iz 2013 in 2015. Kaj ste se poleg ZOFVI in Zakona o šolski inšpekciji še učili? Učim na Ekonomski srednji šoli. Vnaprej iskrena hvala za vaš čas in morebiten odgovor oz. gradivo ... Anja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni.

Bi bil kdo pripravljen deliti z menoj novejšo srednješolsko zakonodajo za strokovni izpit? Na forumu so zapiski iz 2013 in 2015. Kaj ste se poleg ZOFVI in Zakona o šolski inšpekciji še učili? Učim na Ekonomski srednji šoli. Vnaprej iskrena hvala za vaš čas in morebiten odgovor oz. gradivo ... Anja
Pozdravljena.
Ali še vedno potrebuješ izpiske?
 
Pozdravljeni,
bi bil kdo pripravljen deliti novejše zapiske o zakonodaji? Učim na srednji gradbeni šoli. Moj izpraševalec je g. Roman Vogrinc, žal ne najdem njegovih vprašanj. HVALA! Tatjana
 
Pozdravljeni,

bi bil mogoče kdo tako prijazen in delil zapiske o zakonodaji za srednjo šolo?

Hvala že v naprej
 
Pozdravljeni. Bi se vam dalo objaviti kaj več izpitnih vprašanj od izpraševalca g. Roman Vogrinc? Samo en sklop najdem. Hvala
 
Jaz sem zakonodajo kar direkt iz zakonov obdelala. Mi je bilo lažje. Na spletni strani ministrstva so vsi zakoni in pravilniki po programih.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Izobraževanje in ne navsezadnje tudi vzgoja sta vseživljenjska procesa. Nadaljuj z branjem... -...
Odgovori
0
Ogledi
92
  • Vprašanje
Dober vecer,ima kdo izpiske iz zakonodaje za vrtec in je pripravljen deliti ? Lep pozdrav
Odgovori
0
Ogledi
154
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: VRTEŠKA ZAKONODAJA - MISELNI VZORCI VRTEŠKE...
Odgovori
3
Ogledi
803
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
0
Ogledi
737
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.344
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.488
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.065

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu