Spremljevalec v vrtcu in opravljanje strokovnega izpita

Trenutno berete:
Spremljevalec v vrtcu in opravljanje strokovnega izpita

Pridružen
1. feb 2016
Prispevki
1
Naziv
vzgojiteljica
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni, zamima me ce obstaja kaksna moznost da clovek, ki je v vrtcu zaposlen kot spremljevalec (za 8 ur) gibalno oviranega otroka, opravlja strokovni izpit (mogoce kaksna luknja v zakonu). vsakega nasveta bom zelo vesela. najlepsa hvala za pomoc.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Oj!
Jaz sem imela podoben primer, razlika je bila edino, da sem bila spremljevalka v šoli... Na zalost ti morem povedati, da ne gre skozi tvoja zamisel. Opravila sem vse, nastope, dobila sem ravnateljevo dovoljenje, dodelil mi je mentorico, tako da sem poslala tudi porocilo mentorice, ampak ker nisem bila zabelezena v sistemu kot pripravnica mi ni niso tekle delovne izkusnje, kar pomeni... No go... Potem sem imela to sreco, da mi je sel ravnatelj toliko na roko, da sem delala 4 ure kot pripravnica in 4 ure kot spremljevalka... Imela sem res sreco in dobrega ravnatelja.
To je to iz moje strani, zelim ti vso sreco in upam, da bos lahko cim prej opravila strokovni izpit.

Lp,
Tina
 
Pozdravjena,
tudi jaz sem trenutno v istem polozaju. Prijavljam se na strokovni izpit, pa sem delala kot spremljevalka. Tisto kar je pomembno je to kar ti piše v pogodbi. Če imaš zapisano učna pomoč, potem se lahko prijaviš, če pa ti piše spremljevalka, potem pa ti upoštevajo samo določeno število uri, ki pa niso dovolj za pristop k izpitu.

Lp
 
Dober dan!
Mene pa zanima nekaj drugega jaz sem imela pripravnistvo za pomocnico vzgojiteljice in sem zbrala zadostno stevilo ur prejsnje petek sem imela strokovni izpit ampak nazalost iz slovenscine nisem naredila ostala dva pa sem in zdaj cakam na drug rok za slovenscino kandidirala sem pa za spremljevalko otrok v enem vrtcu in me zanima ali za spremljevalca potrebujem koncan strokovni izpit ali mi zadostuje ze srdnja predsolska vzgoja. Hvala.
 
Zanima me samo to videla sem razpis za spremljevalca otrok srdnja sola pise predsolska in potem je se pogoj strokoven izpit. Jaz delam strokoven izpit enkrat sem ga imela ampak slovenscune nisem naredila in cakam na nov datum slo kaj zdaj mene lahko zaposlijo ali nesmejo saj pa imam pohoje vse razen da se en del mi manjka pise pa delo za 1 leto koliko vem smo mi brez strokovnega z uszrezno solo lahko zaposleni 1 leto.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
179
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
47
  • Članek
V spletnem tečaju sem se naučila veliko novega, najbolj pa me je pritegnil kviz Kahoot. V osnovi...
Odgovori
0
Ogledi
165
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.069
  • Članek
Vabljeni, da v tednu umetnosti, med 22. in 28. majem 2023, skupaj z otroki/učenci/dijaki...
Odgovori
0
Ogledi
456
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
506
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
397

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu