Sprememba šole med opravljanjem volont. pripravništva

Trenutno berete:
Sprememba šole med opravljanjem volont. pripravništva

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. mar 2014
Prispevki
1
Naziv
prof.
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Glasbena šola
  3. Poklicne in strokovne šole
  4. Gimnazija
Pozdravljeni!
Tudi jaz opravljam volont. pripravništvo. Me pa zanima sledeče: ali lahko med opravljanjem volont. priprav. spremenim oz. zamenjam šolo? Vem, da mogoče moje vprašanje zveni nenavadno :) pa me vseeno zanima. Hvala!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Menda se da, vsaj ga. Jenko z ministrstva mi je tako zatrdila - omenjala je neke vloge. Najboljše, da se pozanimaš pri njej.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Sprememba Zakona o Bloudkovih priznanjih odslej prinaša avtomatično podelitev Bloudkovih nagrad...
Odgovori
0
Ogledi
207
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Statističnega urada Republike Slovenije z dne...
Odgovori
0
Ogledi
152
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu je 8. 5. 2023 na svoji...
Odgovori
0
Ogledi
477
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
33
  • Članek
Odbor DZ za izobraževanje, znanost in mladino je pripravil javno predstavitev mnenj o...
Odgovori
0
Ogledi
48
  • Članek
Center za vseživljenjsko učenje Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete v sodelovanju z...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
63

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu