sprasevalka dr. Anida Sarajlic

Trenutno berete:
sprasevalka dr. Anida Sarajlic

Pridružen
12. maj 2014
Prispevki
20
Naziv
profesorica razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni.
Prosila bi vse vas, ce lahkko tisti, ki je imel to sprasevalko pri ustavi, da napise kaj je sprasevala, saj nikjer ne zasledim vprasanj na forumu.

Najlepsa hvala vsem
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

@Tamariska, kdaj pa imaš datum? Jaz sem danes dobila pošt, izpit je v sresredo, 11.2., ob 16.30 :)
 
Tudi jaz sem danes dobila pošto - izpit imam prav tako 11.2., le da ob 15.30.
 
Lahko lepo prosim samo napiseta, kdaj sta oddali prijavo, da si znam predstavljati ..? Hvala!!
 
Prijavo sem prvič oddala 5.1.,a ni bila popolna,tako da sem jo ponovno takoj za tem,potem sem ta teden v ponedeljek dobila pošto da vse stima,danes pa obvestilo,da imam izpit 11.2. Tako da gre zelo hitro. Lp
 
Jaz pa sem prijavo prvič oddala 19.12., a ni bila popolna (to so mi sporočili 19.1.), tako da sem jo potem dopolnila. Da je ok, so mi poslali 27.1., obvestilo o datumu izpita pa danes, torej 28.1.
 
Pozdravljeni!

Bi lahko prosim napisali vprašanja, ki ste jih dobili pri tej izpraševalki? Hvala vam, mi bo zelo v pomoč. :)

Lp.
 
Zivjo!
Vprašanja sem naložila pod njeno ime. Greš pod zavihek ustava,nato seznam izpitnih vprašanj in tam najdeš njeno ime in moja vprašanja :)
Lep dan!
 
Najlepša hvala Metka. :) Zelo si mi pomagala. :)

Lep sončen dan. :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu