Šolstvo in vrtec-izkušnje za strokovni izpit

Trenutno berete:
Šolstvo in vrtec-izkušnje za strokovni izpit

Pridružen
12. feb 2016
Prispevki
11
Naziv
prof. razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni

Končujem študij razrednega pouka, v naslednjem šolskem letu pa bom naredila še prekvalifikacijo za vzgojiteljico. Tako na razrednem pouku kot na predšolski sem oz. še bom opravljala prakso. Zanima me, če se mi tudi praksa iz predšolske vzgoje šteje kot delovne izkušnje za opravljanje strokovnega izpita na področju razrednega pouka in obratno. Ali bom mogla nato opravljati dva strokovna izpita za vsako področje posebej ali samo enega in se mi štejejo vse izkušnje, ki sem jih imela v vzgoji in izobraževanju?

Mogoče kdo ve kaj o tem? Vsaka informacija mi bo koristila :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Super. Hvala za odgovor :D
 
Zdravo. Imam izobrazbo pomočnika vzgojitelja iz srednje strokovne šole, opravljeno prakso in vse predmete. Ali lahko le z opravljeno prakso naredim strokovni izpit in ali ga sploh potrebujem glede na to, da sem se v bistvu šolala za pomočnika vzgojitelja in sem že obravnavala v določenih predmetih vse zakone in podobno? Hvala za odgovor.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Ministrstvu za visoko šolstvo, znanost in inovacije so globoko pretreseni nad tragičnim...
Odgovori
0
Ogledi
203
  • Članek
"Nimamo zaposlenih dovolj visokošolskih učiteljev, da bi imeli lahko proste roke pri uvajanju...
Odgovori
0
Ogledi
291
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije (MVZI) je podpisalo nov dogovor o...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
MVZI na svojih spletnih straneh navaja pojasnila v zvezi z naslednjimi napačnimi in zavajajočimi...
Odgovori
0
Ogledi
244
  • Članek
Sviz zbira podpise proti združitvi ljubljanskih vrtcev. Opozarjajo, da je Barbara Novinec, ki je...
Odgovori
0
Ogledi
80
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
315

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu