24ur.com Šolske ekskurzije pod lupo

Trenutno berete:
24ur.com Šolske ekskurzije pod lupo

Nazadnje uredil moderator:
Ko smo šli na Dunaj, pripoveduje osmošolka iz Šentilja, sem morala jaz narediti referat o Mozartu. Na avtobusu sem ga predstavila sošolcem, poslušali smo tudi Mozartovo glasbo. Učitelji so nam pripravili delovne liste. Jasno je, da takšna ekskurzija ni turistični izlet, poudarjajo ravnatelji. Res pa je tudi, da se organizacije ekskurzij, taborov, šol v naravi in maturantskih izletov vsaka šola loteva malo po svoje.

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: 24ur.com, www.24ur.com
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Slovenski šolski muzej je v sodelovanju z Supernovo Ljubljana-Šiška, pripravil razstavo Šolske...
Odgovori
0
Ogledi
392
  • Članek
Dijaki in učenci začenjajo novo šolsko leto. Čeprav je bilo v avgustovskih ujmah poškodovanih 12...
Odgovori
0
Ogledi
406
  • Članek
Dijake in učenci začenjajo novo šolsko leto. Kljub temu da je bilo v avgustovskih ujmah...
Odgovori
0
Ogledi
297
  • Članek
Društvo pedagogov je močno razburil vladni predlog novih izhodiščnih plačnih razredov, po...
Odgovori
0
Ogledi
673
  • Članek
Na predlog Organizacije Združenih narodov za izobraževanje, znanost in kulturo (angleško United...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Članek
V Ljubljano je prispel cirkuški šotor, v njem se že odvija pestro dogajanje kar treh festivalov...
Odgovori
0
Ogledi
156

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu