Šolska zakonodJa

Trenutno berete:
Šolska zakonodJa

Pridružen
3. nov 2020
Prispevki
11
Pozdravljeni. Danes sem poslala prijavo na strokovni izpit. Opravljala sem ga že na področju športa, zdaj delam v osnovni šoli, tako da me čaka še šolska zakonodaja. Zanima me, če se učim samo zakonodajo za osnovne šole, ali tudi vrtce, sredje in glasbene šole? Ter a ima mogoče kdo gradivo za posodit, delit? Da bo zajeto vse kar je mogoče novega, npr. glede Covida, saj to tudi pride v poštev najbrž?

Najlepša hvala, Nina
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni. Danes sem poslala prijavo na strokovni izpit. Opravljala sem ga že na področju športa, zdaj delam v osnovni šoli, tako da me čaka še šolska zakonodaja. Zanima me, če se učim samo zakonodajo za osnovne šole, ali tudi vrtce, sredje in glasbene šole? Ter a ima mogoče kdo gradivo za posodit, delit? Da bo zajeto vse kar je mogoče novega, npr. glede Covida, saj to tudi pride v poštev najbrž?

Najlepša hvala, Nina
Zdravo. Upam, da ste uspešno opravili strokovni izpit. Zanima me, če imate morda kakšne zapiske glede3 šolske zakonodaje?
Hvala in lp Mojca
 
Živjo.
Izpit sem opravila uspešno💪
glede zapiskov pa vam žal ne morem pomagat, saj sem že dala naprej. Tudi literaturo sem imela izposojeno. Vam predlagam, da si sprintate zakone in pravilnike, potem pa greste na tem forumu čez vsa vprašanja, ki so objavljena, itak sprašujejo večinoma enaka vprašanja. Ko boste dobili datum in koga imate v komisiji, pa se osredotočite na vprašanja izpraševalca, ki bo v komisiji za zakonodajo.
Srečno, če še kej potrebujete, z veseljem pomagam :)

Lp
 
Živjo.
Izpit sem opravila uspešno💪
glede zapiskov pa vam žal ne morem pomagat, saj sem že dala naprej. Tudi literaturo sem imela izposojeno. Vam predlagam, da si sprintate zakone in pravilnike, potem pa greste na tem forumu čez vsa vprašanja, ki so objavljena, itak sprašujejo večinoma enaka vprašanja. Ko boste dobili datum in koga imate v komisiji, pa se osredotočite na vprašanja izpraševalca, ki bo v komisiji za zakonodajo.
Srečno, če še kej potrebujete, z veseljem pomagam :)

Lp
O najlepša hvala za hiter in prijazen odgovor. Želim vam vse dobro in veliko zdravja.
LpM
 
Mene pa zanima prijava na strokovni izpit.
Dokazilo o izobrazbi je dovolj fotokopija diplome (mora biti kaj overjena)? Kaj pa pogodba o zaposlitvi, je potrebno kopirati celotno pogodbo oz. kako ste vi to naredili?
Hvala za vse informacije.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pred dobrim letom je bila napovedana priprava novega desetletnega nacionalnega programa vzgoje...
Odgovori
0
Ogledi
59
  • Članek
Zagovornik načela enakosti je obravnaval domnevno diskriminacijo dijakov, ker je srednja šola...
Odgovori
0
Ogledi
253
  • Članek
Postavlja se vprašanje obstoja smiselnosti delovne skupine za pripravo nacionalnega programa...
Odgovori
0
Ogledi
440
Pozdravljeni, prosim vas za odgovor. Ali se mi lahko pri naslednjem napredovanju v nazive...
Odgovori
0
Ogledi
1.068

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu