Resource icon

Šolska zakonodaja [po katalogu znanj za strokovni izpit] NOV 2014

Trenutno berete:
Šolska zakonodaja [po katalogu znanj za strokovni izpit]

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Lepo zbrano in urejeno!
Opozarjam pa, da je v gradivu napaka - pravilnik o strokovnem izpitu je nov.
Tako je popravljen npr. 11 člen, ki se nanaša na izpitno komisijo za strokovni izpit. Sedaj je samo 6 komisij.
 
Anse, ali si to gradivo v celoti pregledala in ali so zajete notri tudi novele-novosti. Gradivo se mi zdi super. Zdaj si ga malo gledam in se mi zdi, da se bom po teh zapiskih učila...
 
Če prav vidim zakona o osnovni šoli in vseh pripadajočih pravilnikov pa ni zajetih notri...
 
Če prav vidim zakona o osnovni šoli in vseh pripadajočih pravilnikov pa ni zajetih notri...
Ne, v gradivu je zajet ZOFVI, Zakon o delovnih razmerjih, določeni pravilniki, šolska inšpekcija in zakonodaja za srednje šole (predvsem gimnazija).

Sem dopolnil tudi opis gradiva (pod zavihkom Pregled).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pred dobrim letom je bila napovedana priprava novega desetletnega nacionalnega programa vzgoje...
Odgovori
0
Ogledi
59
  • Članek
Zagovornik načela enakosti je obravnaval domnevno diskriminacijo dijakov, ker je srednja šola...
Odgovori
0
Ogledi
251
  • Članek
Postavlja se vprašanje obstoja smiselnosti delovne skupine za pripravo nacionalnega programa...
Odgovori
0
Ogledi
439
Pozdravljeni, prosim vas za odgovor. Ali se mi lahko pri naslednjem napredovanju v nazive...
Odgovori
0
Ogledi
1.066
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: VRTEŠKA ZAKONODAJA - MISELNI VZORCI VRTEŠKE...
Odgovori
3
Ogledi
738
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
0
Ogledi
682
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.280

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu