Šolska ali vrtčevska zakonodaja - pomoč

Trenutno berete:
Šolska ali vrtčevska zakonodaja - pomoč

Pridružen
14. apr 2016
Prispevki
1
Naziv
vzgojitelj
Zavod
Oš Brinje
Področje
  1. Šola za otroke s posebnimi potrebami
Živjo,

po izobrazbi sem dipl. vzg. predš. otrok, nastope pa sem opravila v 1. razredu OŠ. Zanima me ali me bo spraševalec vprašal s področja šolske zakonodaje ali zakona o vrtcih?

Hvala!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Izobraževanje in ne navsezadnje tudi vzgoja sta vseživljenjska procesa. Nadaljuj z branjem... -...
Odgovori
0
Ogledi
96
  • Članek
Pred dobrim letom je bila napovedana priprava novega desetletnega nacionalnega programa vzgoje...
Odgovori
0
Ogledi
84
  • Članek
Zagovornik načela enakosti je obravnaval domnevno diskriminacijo dijakov, ker je srednja šola...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Članek
Postavlja se vprašanje obstoja smiselnosti delovne skupine za pripravo nacionalnega programa...
Odgovori
0
Ogledi
477
Pozdravljeni, prosim vas za odgovor. Ali se mi lahko pri naslednjem napredovanju v nazive...
Odgovori
0
Ogledi
1.112
  • Članek
Potencialna grožnja z napadom na eno od šol je odprla vrsto vprašanj, med drugim tudi, kakšne...
Odgovori
0
Ogledi
53
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
455

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu