Sodelavki v vrtcu, ki na mesec skupaj zaslužita 1.550 evrov #video

Trenutno berete:
Sodelavki v vrtcu, ki na mesec skupaj zaslužita 1.550 evrov #video

Petra in Anica sta mladi ženski na začetku svoje poklicne poti, obe delata v vrtcu in torej vsak dan skrbita za najmlajše. Obe skupaj na mesec zaslužita dobrih 1.500 evrov. Kakor najbrž vsi zaposleni v vzgoji in izobraževanju, ki so se danes zbrali na Kongresnem trgu v Ljubljani, si tudi onidve želita višje plače. In pa tega, da bi država njihov poklic bolj cenila.

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Siol.net, siol.net
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
231
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Članek
V spletnem tečaju sem se naučila veliko novega, najbolj pa me je pritegnil kviz Kahoot. V osnovi...
Odgovori
0
Ogledi
177
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.107
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerza na Primorskem praznuje svetovni dan poezije in lutk, ki ju...
Odgovori
0
Ogledi
42
  • Članek
Oktober je Evropski mesec kibervarnosti. V Sloveniji bodo letos v središču starejši uporabniki...
Odgovori
0
Ogledi
151
  • Članek
Eurydice Slovenija Mesec znanosti 2023
Mesec znanosti v leto 2023 vstopa z nekoliko spremenjeno podobo, vsebinsko pa ohranja fokus na...
Odgovori
0
Ogledi
276

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu